Wpis z mikrobloga

Cześć, naszła mnie ochota ostatnio na spróbowanie swoich sił na jednośladzie. Zanim się zapisze na kurs kat. A chciałbym zobaczyć czy to w ogóle jest dla mnie, bo do tej pory śmigałem tylko skuterami na wakacjach. Zna ktoś miejsce w Łodzi gdzie można wypożyczyć sprzęty o pojemności 125? Prawko kat. B mam od kilku lat i znajomego, który pomoże na początku również, ale niestety pozbył się ostatnio swojego motocykla, stąd poszukuję wypożyczalni.
Ofertę liberty rental i abacus przejrzałem, ale w Łodzi tylko mocniejsze maszyny.

#lodz #motoryzacja #motocykle #lodzkie #motocykle125 #motomirko
  • 6
@babahassan: skoro nigdy nie jeździłeś to nie lepiej spróbować swoich sił w jakiejkolwiek szkole jazdy gdzie po pierwsze wyjdzie taniej, a po drugie motocykl będzie zabezpieczony gmolami przed upadkiem, więc nie zapłacisz za ewentualne uszkodzenia? Nie mówię o zapisaniu się na kurs, ale o wykupieniu godziny czy tam dwóch, dodatkowo instruktor zawsze coś tam podpowie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@babahassan: tylko szkoła jazdy, ja na mieście na 125cc czuję się pewnie po jakichś 400-500 km, a łącznie 1k km na 2 kółkach. mój pierwszy wyjazd na miasto (50cc) to był strach i panika