Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie występ szpilki w ksw. Moim zdaniem w swoim prime mógłby nawet namieszać w ksw i zdobyć jakiś pas. W końcu na żywo to jest kawał chłopa. Niestety teraz to już nie ta psycha. Został zbyt poobijany w boksie i siadła mu wola walki.
#ksw #mma #boks
  • 6
@steppenwolf90: To nie jest kawał chłopa jak na warunki HW - porównaj sobie jego budowę do konia De Friesa, nie mówiąc już o mutantach pokroju Lesnara.

On ma budowę na LHW i zgadzam się, że gdyby od małego trenował MMA zamiast boksu, to ze swoim - co by nie mówić - dobrym mentalem: mógłby namieszać.
@steppenwolf90: moim zdaniem Szpilka ma wszystko żeby wygrać ten pojedynek, ale zależy to od tego czy zagra mu psycha, mam wrażenie że ta ostatnimi czasy szklana szczęka wynikała właśnie z problemów z głową, cały się spinał i wyprostowany dostawał bombę. Po wypowiedziach nie widać by był rozbity.
@steppenwolf90: dawałby radę tak samo jak każda inna osoba trenująca od młodości, ja nie wiem co wy macie z tym Szpilką, który nigdy nie wygrał z nikim z top30 chyba, że liczycie Adamka post prime po wcirach od Kliczki i Glazkova. Każdą walkę z topem szpilka brutalnie przegrywał. Gość poza medialnością i robieniem szumu nigdy nic ekstra nie prezentował.