Wpis z mikrobloga

Przyszedł mi rachunek za gaz, w tamtym roku w czerwcu płaciłem 96 złotych za 2 miesiące do przodu, w sierpniu kolejne 91 złotych, potem wzrastało na jesieni do 250-380 zł do zapłaty w kwietniu.

Teraz mi przyszedł nowy, mam zamiast 96 złotych zapłacić 1200 złotych, a potem regularnie po 600 złotych do lutego!
NOSZ #!$%@? CO TAM SIE DZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!


#pgnig #gaz
  • 9
@emerjot: Co najlepsze, mieszkam sam w domu, w całym domu miałem w zimie skręcone kaloryfery, jedynie pokój mieszkalny 11!m2 ogrzewam do znośnej temperatury. Zimę przetrwałem aby byly jak najniższe rachunki, a teraz takie coś mi wysyłają, i jeszcze ten jednorazowy wydatek na 1200, spodziewałem się ze 300 zł :/
@gipson_90 tak jak ja. A mimo.tego stare ciotki na imieninach jeszcze.z.pretensjami jak.to dzisiaj jest łatwo i tyyylllleee pieniędzy się zarabia za.klikanie w kąkuter. "Nie znasz.się, młody jesteś(kufa 36lat) jeszcze mi podziękujesz, zobaczysz jak.zmądrzejesz"
@SaperX: Nie, babcia nie żyje od 10 lat, była za kaczyńskim ale pomijając 2005 rok to jej głosowania nie wpłynęły na ich władzę. My resztą rodziny od wielu lat głosujemy na partie wolnościowe gospodarczo albo wcale nie głosujemy.
Ale wiem do czego zmierzałeś. Tylko akurat moja rodzina się do tego nie przyłożyła.