Wpis z mikrobloga

a weź mi przypomnij co takiego wynalazł, albo chociaż opublikował ten wybitny naukowiec Kaczyński, bo jakoś mi wyleciało... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wodzik: wynalazł jak wygrać wybory zabierając biednym i potem rozdając biednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaroty: nie, on zawsze taki był. Pamiętam jeden tekst w clicku gdzie pisał o 'tolerancji dla jego nietolerancji' w kontekście homoseksualizmu. W czasopiśmie o grach dla młodszych nastolatków.
  • Odpowiedz
  • 38
@Czlowiek_i_ludz_zarazem a ciekawe kto za komuny robił doktoraty i dostawał pracę na uczelni, na pewno nie ludzie powiązani z komunistami prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º) szczególnie że oni byli tacy chętni do nauki, że starzy musieli im załatwiać przenosiny do innego liceum, aby przeszli do następnej klasy
  • Odpowiedz
a weź mi przypomnij co takiego wynalazł, albo chociaż opublikował ten wybitny naukowiec Kaczyński, bo jakoś mi wyleciało...


@wodzik: Pigułki nasenne. Nie obudzi ciebie nawet stan wojenny i strzelanie do opozycjonistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OSH1980: Piekara był za PiS zanim to było modne. Lata temu jeszcze za PO albo dawnych rządów PiS prowadził bloga na Onecie. W jednym wpisie opisywał hipotetyczną sytuację w której jest na wojnie razem z obecnymi politykami i ma być wzięty do niewoli. Musi komuś przekazać zegarek, żeby go odesłał rodzinie. Ten opis nawiązuje do słynnej sceny w Pulp fiction. Wnioski były takie, że inni politycy bo zegarek zgubili albo sprzedali,
  • Odpowiedz
@Nadmucham_ci_w_kasze: ja czytywałem teksty Randalla, były faktycznie mocno kontrowersyjne. Ale Piekara #!$%@?ł mnie na całego swoim wstępniakiem, w który pisał o śmierci Amigi i dodawał, że to „sprawiedliwe”. Ciekawe, co myśli teraz, kiedy pojawia się na retro-imprezach, gdzie Amig bywa sporo, a poza tym, ten sprzęt wciąż żyje.
  • Odpowiedz