Wpis z mikrobloga

WAPORYZACJA MARIHUANY!
Hej, jak już przyciągnąłem Twoją uwagę to może chciałbyś mi pomóc i doradzić?
Nigdy nie miałem doczynienia z waporyzacją, ostatnio zacząłem się trochę zagłębiać w temat i naczytałem się o samych plusach waporyzacji - a że to zdrowsze, ze lepiej oddaje smak suszu, ze brak suchosci w gardle i takie tam, no i teraz chciałbym poznać opinie kogoś kto faktycznie korzysta, bo chcialbym wiedzieć czy warto zanim wydam 600-800zl na takie urządzenie.
Ps. właściwie to również bym prosił o polecenie jakichś waporyzatorow jesli ktos ma w tym doświadczenie
Ps2. chodzi o zażywanie suszu z THC a nie CBD jeśli ma to jakieś znaczenie
#narkotykizawszespoko #waporyzacja
  • 32
  • Odpowiedz
@majorkuprik: Starry 3.0 Ci wystarczy do 200-300zl. Smak zdecydowanie czuc lepiej, ekonomicznie, mozliwosc wykorzystania AVB na potem, wchodzi lekka faza ale przyjemna (wrecz idealna). Chcialbym zeby moje pierwsze odurzanie sie marihuana bylo wlasnie przy waporyzatorze, a nie nijakiej jakosci jointem z #!$%@? jakim ziolem.
  • Odpowiedz
@majorkuprik: Kilka lat temu nabyłem waporyzator Fenix 2 i to był strzał w dziesiątkę. To większy brat Fenix Mini. Mini ma tę przewagę, że można w nim waporyzować również olejki.

Do pierwszych buchów ustawiam temperaturę 190 stopni, a do kolejnych 200.
  • Odpowiedz
@majorkuprik: Nie przesadzaj z ilością buchów na początku przygody lub po dłuższej przerwie, bo od podciśnienia zacznie boleć cię krtań.

Żeby ta dolegliwość nie występowała, należy ciągnąć powoli, bez pośpiechu.

Każdy przenośny waporyzator "stawia opór" i trzeba się do niego
  • Odpowiedz
  • 0
@BudgetRevolution Kurdę no daje fajny efekt fajnym kosztem bo smakuje też dobrze, ale sa z tego strasznie małe chmurki, nie znam sie ale wydaje mi sie ze powinno być troche więcej tej pary mimo wszystko a nie bardzo wiem co moge robić nie tak
  • Odpowiedz