Wpis z mikrobloga

WAPORYZACJA MARIHUANY!
Hej, jak już przyciągnąłem Twoją uwagę to może chciałbyś mi pomóc i doradzić?
Nigdy nie miałem doczynienia z waporyzacją, ostatnio zacząłem się trochę zagłębiać w temat i naczytałem się o samych plusach waporyzacji - a że to zdrowsze, ze lepiej oddaje smak suszu, ze brak suchosci w gardle i takie tam, no i teraz chciałbym poznać opinie kogoś kto faktycznie korzysta, bo chcialbym wiedzieć czy warto zanim wydam 600-800zl na takie urządzenie.
Ps. właściwie to również bym prosił o polecenie jakichś waporyzatorow jesli ktos ma w tym doświadczenie
Ps2. chodzi o zażywanie suszu z THC a nie CBD jeśli ma to jakieś znaczenie
#narkotykizawszespoko #waporyzacja
  • 32
@majorkuprik: ja ostatnio też zagłębiałem się w ten temat. Po zrobieniu researchu zdecydowałem się zakupić waporyzator butanowy (vapcap m 2021), głownie że bez baterii, ale też do thc idealny bo jest bardzo oszczędny. Generalnie dla jednej osoby spoko sprawa, jedno małe nabicie capa starsza na 6 porządnych buchów, które (przynajmniej mnie) ładnie potrafiły zrobić. Gryzienie w gardle może lekkie (bardzo lekkie) było, ale nieporównane do tego przy normalnym paleniu.
@BooB A czemu dla jednej osoby spoko sprawa? bo zazwyczaj wlasnie nie pale sam i jedyne co mnie powstrzymuję no to to że jednak joincik np gdzieś wieczorem na laweczce z kims to niepowtarzalny klimat
@majorkuprik: mam PAX 3
odkąd go mam, przestałem palić na jakiekolwiek inne sposoby
plusy:
- absolutny stealth - palę w zatłoczonych miejscach publicznych, od wielu lat, całkowicie bezprzypałowo
- zapach jest minimalny i odczuwalny tylko na metr-dwa ode mnie, nie utrzymuje się, można palić w domu, a po otworzeniu okna nic nie czuć
- lepiej czuć smak i zapach suszu
- nie trzeba mieszać z tytoniem
- bardzo wydajne, można z
@majorkuprik: no bo (jeśli chodzi o vapcapa), to jedno nabicie jest właśnie na takie 6 buchów, potem trzeba znowu nabijać itd. Waporyzator elektryczny ma dużo bardziej pojemną komorę, jedno nabicie starczy na więcej buchów, dlatego lepiej szukać takiego wapka który ma funkcję "on demand", żebyś nie musiał robić całej sesji z ponad 10 porządnych sztachów thc, bo może aż za bardzo porobić :D
@BooB: Wapuje od kilku lat i szczerze mogę polecić Arizer Extreme Q. Możesz go kupić za mniej niż 500 zł. Ma wszystkie funkcje, co kultowy vulkan i dodatkowo można używać go do olejków eterycznych. Ogólnie co do waporyzacji to uwydatnia smak zioła, a co do efektów to są mniej "zaskakujące" niż po skręcie i można wydobyć o wiele więcej THC z towaru.
@majorkuprik: ja szczerze powiedziawszy nie lubię skrętów, ale jak mnie koledzy częstują to według mnie "#!$%@?" jest bardzo znikome, w porównaniu do waporyzacji thc czy nawet palenia z lufy, ale może to dlatego że nie palę i tytoń też na mnie jakoś działa ¯\_(ツ)_/¯
@majorkuprik Odkąd kupiłem wapka to nie zapaliłem konwencjonalnie, a paliłem zwykle z bonga. Nie ma sensu wydawać na start tyle kasy. Tym bardziej, że jednak niektórym osobom waporyzacja nie przypada do gustu. Ja mam xmax V3 pro i jestem bardzo zadowolony.