Wpis z mikrobloga

@Ewelina_99: Rejestracja i logowanie a airtable to dwie różne rzeczy. Jak user już się zaloguje, to wtedy możesz patrzyć, czy airtable udostępnia (tak, udostępnia) jakieś API do pobieranie baz.
@filip_k udostępnia API, mam stworzona rejestrację, gdzie dane lądują mi w Airtable, później za pomocą API do zmiennej mam przypisany JSON, który zawiera dane użytkowników, nie wiem po prostu jak na podstawie danych z niego przeprowadzić to logowanie
@Ewelina_99: To znaczy, nie powinno się tak robić, bo dane użytkowników trzymasz albo u siebie, ale u jakiegoś providera, Cognito czy inna Okta.
Ale jak już musisz tak robić, to bierzesz to co podał user przy logowaniu, wyciągasz jego rekord po username z Airtable, sprawdzasz czy hasła(hash hasła, nie plaintext) są takie same i wtedy go logujesz.
Ale nie rób tak proszę :D
@filip_k wiem, że tak się nie robi, ale muszę po prostu zrobić to na szybko, po linii najmniejszego oporu. Nie sprecyzował tego, ale właśnie o to mi chodziło, w teorii wiem, jak ma to wyglądać, natomiast problem jest z użyciem tego w praktyce