Wpis z mikrobloga

@inflacja: dodaj jeszcze, że w latach 80 nakradł materiały z fabryki w której pracował i z tego postawił se dom xD znam kilku takich "łee teraz to młodzi nic se nie umiom załatwić, ja już dawno mieszkanie miałem w waszym wieku"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fiir: Zapieprz czy nie ale osiem h dziennie gapisz się w komputer, ja po paru latach pracy biurowej rzygałem już tym i aktualnie zastanawiam się czy sam bym nie wolał malować ścian xD
  • Odpowiedz
aktualnie zastanawiam się czy sam bym nie wolał malować ścian


@Jamniki2: ja tez, ale kiedys zastanawialem sie czy nie pomieszkac w ameryce poludniowej, albo nie zrobic sobie roku bezrobocia i kilka innych rzeczy i doskonale wiem ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Obiektywnie wysilek/zarobki bedac polakiem, w IT jest najlepszy i nikt mnienie przekona ze jest innaczej.
  • Odpowiedz
dom 270m i działka 1500, do tego troje dzieci przy pensji 6k, no nie wiem, to bardziej #januszalfa


@Jaca656565: Przecież pokolenie końcówki PRL i lat 90. budowało takie chaty, a teraz mają jakiś fach w ręku (choćby budowlanka, mechanik, inżynier od jakiegoś ważnego sprzętu) i pracując 2 dni w tygodniu trzepią na lajcie 6k zł netto xDDD
  • Odpowiedz
@inflacja: Niedawno poznałem typ Janusza co robi schody. Nauczył się jak chałupę stawiał 40 lat temu, teraz tylko doszkolił w robieniu nowszych. Niedawno jeszcze dorabiał po godzinach, ale rzucił pracę w jakiejś fabryce i jest "na swoim". Schody z barierkami to 20-40 tysięcy zł, on sobie dłubie jedne-dwa w miesiącu (na zasadzie: dzisiaj wstanę o 8:00, podocinam godzinkę i fajrant, albo o 8:15 kończę malować i niech schnie do jutra),
  • Odpowiedz
@inflacja: No ale ludzie i tak szanują bardziej tych pracujących w „dużych firmach” nawet mój j----y mąż.
Sam pracuje w korporacji i narzeka a jak przyjechała do mnie koleżanka z Krakowa i chwaliła się awansem w korpo to aż widziałam w jego oczach podziw.
A ja jestem sobie prostą Grażynką biznesu. W sumie to nawet trochę to takim rekinem Grażynką; założyłam spółkę w UK jeszcze przed breksitem i razem trzepaliśmy
  • Odpowiedz