Wpis z mikrobloga

@cichooo: Dla mnie to jest niewiarygodne że znajdują się jeszcze głąby które z tym dyskutują. Potem wjeżdżasz na A4 w piątek lub niedziele wieczorem i przez takich debili którzy nie zjeżdżają bo tam są tiry prawy pas jedzie szybciej niż lewy XDD Odbierać prawo jazdy takim debilom tak samo jak odbiera się przygłupom jeżdżącym 120 w mieście, nie umiesz jeździć i nie rozumiesz to jeździć nie będziesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eskejper: spoko, jak widać nawet i mnie trochę #!$%@?ło w tym wpisie xD co fajne, dopiero teraz pojawili się ludzie, z którymi da się pogadać, wcześniej to ja #!$%@? daj spokój xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igik1234: tiry to ich największy wróg, śnią im się po nocach. Boją się ich. To normalne w naturze, że mniejszy się boi większego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Jeśli jedziesz środkowym pasem i ktoś wyprzedza cię z prawej to zastanów się co ty k*a o********z.


@cichooo: A dlaczego nie wyprzedza z lewej debil?


@Martinjz: Jak ktoś jedzie 110km/h środkiem, a ja 120km/h prawym pasem, to mam specjalnie zmieniać dwa pasy żeby wyprzedzić go lewym? xD
  • Odpowiedz
@cichooo: oszołomie. Jesli każdy jechał by prawym pasem a lewy środkowy służył tylko do wyprzedzania to były by korki. To jak jest w przepisach nie odwzorowuje rzeczywistości. Ciekaw jestem ilu zasad ty trzymasz sie na codzień a ile z nich ignorujesz i albo nie zdajesz sobie z tego sprawy albo jestes dwulicowym łbem xD usuń kontko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Frygus96: o, następny, który nie umie czytać. Nazbierałem was już chyba z 10. Weź nie rób z siebie idioty i przeczytaj ten wątek zanim się wypowiesz.
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: Bo ja jako świadomy użytkownik drogi jadę sobie cały czas prawym pasem skoro jest wolny. Nie robiąc żadnego ruchu, jadąc sobie prawym nagle widzę typa na środkowym. Przed sobą na prawym nie mam nikogo. Chcesz mi powiedzieć, że mam teraz zmienić pas na środkowy, następnie na lewy, wyprzedzić typa na środkowym, wrócić na środkowy a następnie wrócić na prawy i jechać tak jak się należy? Zwłaszcza, że kodeks nie
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Nie prawda, środkowym ja jadę na przykład bo środkowy jest najmniej obity, na lewym i prawym zwykle dziury są. Chodzi mi oczywiście o centrum miasta. Grunwaldzka w Gdańsku np taka jest.
  • Odpowiedz