Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@audrzej: andrzeju, pięknie to ująłeś, jestem pod wrażeniem i wstyd mi, że sam nie potrafiłem tego tak krótko streścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cichooo: Zawsze kisne z takich zajebow jak Ty xD
Może o ile zgadzam sie z autostradą to są przypadki kiedy jechaniem lewym pasem lub srodkowym jest uzasadnione - np. planowane za 500m-1000m skręcenie w lewo na skrzyżowaniu. Zjeżdżanie w takiej sytuacji 50-100m przed skrzyżowaniem w ostatniej chwili z prawego na lewy pas grozi niebezpieczeństwu.
  • Odpowiedz
@cichooo: Ale ktoś ma humorek zepsuty z rana.. wszystko będzie dobrze robaczku (ʘʘ)
Ja jeżdżę środkowym jak jest pusta autostrada bo czuje się tam bezpieczniej w razie gdyby mi opona strzeliła na przykład
  • Odpowiedz
@eskejper: jedziesz lewym pasem bo za kilometr skręcasz w lewo? za kilometr? czyli jednak idioci są wśród nas a obiecywali, że wykop to elita internetu...
  • Odpowiedz
@cichooo: Wyjaśnij mi czego nie rozumiesz
Nie mowie o #!$%@? na autostradzie. Ale jak slysze ludzi takich jak Ty co mi mowia ze mam jechać prawym pasem mimo ze za kilka sekund, 500m zjezdzam w lewo to mi sie niz w kieszeni otwiera. Przy ruchu drogowym jaki oferuje Warszawa zmiana pasa ruchu w ostatnim momencie grozi niebezpieczeństwu.
  • Odpowiedz
@cichooo: jak mamy 3 pasy to dla mnie rozkład prędkości wygląda następująco
pas po prawej - prędkość tirowa 90-100 km/h
środkowy - dopuszczalna prędkość 140 km/h
lewy - reszta
  • Odpowiedz
@cichooo: Na A1 i A4 na Śląsku jakiś czas temu (jeszcze był stary teryfikator) policja łapała właśnie takich mistrzów środkowoego i lewego pasa. I jakie dawali mandaty? Przedział był od 50 do 500, dawali zawsze te najniższe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Peugot: zjeżdżam na lewy pas, kiedy mam zamiar skręcić w lewo i 500-1000m w mieście jest odpowiednia odległością przez którą powinieneś do tego wykorzystywać lewy pas a nie 2km i więcej. Chodzi o to, że Grażyna jedzie lewym, bo za 10 lat ma zamiar skręcić w lewo do biedronki
  • Odpowiedz
zjeżdżam na lewy pas, kiedy mam zamiar skręcić w lewo i 500-1000m w mieście jest odpowiednia odległością przez którą powinieneś do tego wykorzystywać lewy pas a nie 2km i więcej. Chodzi o to, że Grażyna jedzie lewym, bo za 10 lat ma zamiar skręcić w lewo do biedronki


@cichooo: o super widzę ze sie zgadzamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja jeżdżę środkowym jak jest pusta autostrada bo czuje się tam bezpieczniej w razie gdyby mi opona strzeliła na przykład


@padamczyk: xD
  • Odpowiedz