Wpis z mikrobloga

@Antosh: a no tak, u anglosasów nie ma dominującego państwa dla którego reszta to klienci, w najlepszym wypadku słabsi partnerzy XD Serio jak czytam takie pierdy to mam ciarki z żenady, ze masz takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie. A co do tych relacji, to wystarczyl jeden impuls zeby poszła u nas fala anty węgierska, w przyszlosci wystarczy jeden impuls i bedzie to samo z Ukrainą i kazdym innym panstwem
@Aquamen: świat nie jest czarno biały mirku, państwa nie chca, ale muszą trzymac z silnymi, USA jest potęgą technologiczną i wszyscy do nich lgną, ale pisanie o nich, ze traktuja kazdego jak rownego sobie to jakis niesmieszny zart XD
@Godir17: To akurat dość mocno naciągana teoria z twojej strony, skala zniszczeń dokonanych przez Amerykanów na cywilnych pozycjach jest nieporównywalna z tym co robi Rosja w Ukrainie, robiła w Gruzji czy Czeczenii

Znowu stawiasz koło siebie dwie skrajnie inne rzeczy i zrownujesz je z sobą, Rosja idzie przed siebie po gruzach dosłownie, Stany bardziej skupiały się na rozbiciu samych wojsk i nie stosowały taktyki żelaznej pieści Rosjan
@Aquamen: Uniwersytet Browna opublikował badania, z których wynika, że amerykańska wojna z terroryzmem pochłonęła od 480 do możliwych 507 tysięcy cywilnych ofiar w Iraku, Afganistanie i Pakistanie mówisz, ze maja inne metody? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno media, ktore ogladasz bardziej przychylnie patrzą na ich metody, wojna zawsze jest taka sama, Ruscy maja walec artyleryjski, Amerykanie walec lotniczy, zniszczenia sa ogromne w obu przypadkach. A w
wystarczyl jeden impuls zeby poszła u nas fala anty węgierska

@Godir17: Tylko że... ten jeden impuls to postawienie się na przeciw nam w wojnie. I gdyby Ukraińcy zaatakowali nas razem z r0sją lub Niemcami. To tak, również by wystarczył tylko jeden impuls na zmianę naszego stanowiska.
@Godir17: Walec altyleryjski jest nieporownywalny z nalotami znowu stawiasz koło siebie dwie skrajne rzeczy i je zrownujesz xd

Rosja uczestniczyła także w wielu wojnach Afganistan, Czeczenia X2, Gruzja, Ukraina X2 policz te ofiary bo jestem wstanie zaryzykować stwierdzenie, że 400k ofiar cywilów już jest teraz na samej Ukrainie licząc rannych i zabitych cywili

Mocno manipulujesz faktami
@Aquamen: ale ja sie nie licytuje na liczbe zgonów, podaje ci tylko suche fakty, nie osądzam, kto jest gorszy, tylko zazanczam, ze pisanie o USA jak o szlachetnym rycerzu to jakis niesmaczny żart. A 400k cywilow na Ukrainie to moim zdaniem grube przeszacowanie, ludzie uciekaja przed wojna
@Godir17: ja nie pisze o USA jak o szlachetnym rycerzu, stwierdzam fakt, że z Amerykanie potrafią dogadać się z sojusznikami tak, że dwie strony chcą sojuszu a Rosją gdy zawiera sojusz to taka Białoruś czy Kazachstan czeka tylko aż się przewrócą i głupi ryj rozwalą by przybić piątkę z USA i zachodem

Wmawiasz mi dziecko w brzuch, słowa których nie wypowiedzialem
@Aquamen: a ja ci mówie, ze jak nie potrafią się dogadać to są takimi samymi szakalami jak Rosja, podałem ci liczbe ofiar w krajach, które nie chciały dogadac sie z USA. Podsumujmy, lepiej dla nas trzymac sie z USA nawet na kiepskich warunkach, USA nie jest święte, jak nie dostaje tego co chce to #!$%@? kraj, Rosja ma duzo mniej do zaoferowania wiec musi czesciej uzywac argumentu siły i #!$%@? wiecej