Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh chłop prawie 30 dychy na karku i nie ma celu w życiu. Nie wiedziałem, że nagorszy okres to ten po studiach bo po prostu nie ma co robić. Zawsze był jakiś cel jak zdać klasę, zdać maturę, zdać semestr, skończyć studia. Zawsze było coś na teraz i coś do osiągnięcia kiedyś. Po studiach każdy poszedł w swoją stronę. Nic mnie nie czeka za tydzień, za pół roku czy za rok. Tylko praca i praca. Niby mam dużo czasu ale nie wiem jak to spożytkować. Co wy robicie w wolnym czasie jako dorośli żeby nie zwariować? Poza zakładaniem rodziny. Niby tak narzekałem na studia, że bezsensu, że strata czasu ale w dorosłym życiu jak nikt nie stoi z batem nad tobą to nic nie zrobisz. Praca, dom, gierki, piwo i tak leci. Co wy robicie jako dorośli, nie wiem zapisujecie się ponownie na studia czy uczycie czegoś sami w domu xD?

#przegryw #samotnosc #zalesie #przemyslenia #rozwojosobisty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a75988447aecb9af4ee677
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Eh chłop prawie 30 dychy na karku i...

źródło: comment_1655139582u7834OLlxfI2XYZenFGIad.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Jestem w szoku: ale to smutne, czuć w tym glos człowieka bez pasji, bez niczego co by moglo pociągać kobietę, czytając to nie czuje nawet smutku, tylko wstręt. Wspólczuje kobiecie, która by poszła z Toba, bo serwujesz taki zjazd, że to szok. Jak można tak użalać się, mając zdrowie, czas..
---

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz