Wpis z mikrobloga

402 588 + 70= 402 658
3 dzien mojej podrozy rowerowej po pirenejach i jest pieknie... i ciezko... na codzien w alpach mieszkam i tam sa podjazdy po 4/5% czasaaaami 7/8 a tutaj 7/8% to jest najmniej xd
Dzisiaj bylo w 1wszej polowie fajnie troche pokropilo troche z gorki troche pod ale.... powrot ... horror 20 ostatnich km to podjazd 2% i non stop wiatr w morde xD straciłem 5km/h ze sredniej xd, ale polecam kazdemu, tylko miec pogode... ruch prawie zerowy, kolarze ba trasie sie za3muja pogadaja podpowiedza gdzie mozna pojechac... raj dla rowerowych swirow
#rowerowyrownik
Pobierz wi1qqqq - 402 588 + 70= 402 658
3 dzien mojej podrozy rowerowej po pirenejach i jest...
źródło: comment_1655139372f4ocSMoum7urs2znNUqXKs.jpg
  • 12
@wi1qqqq:
No w którą stronę się nie ruszę z domu to mam co najmniej kilka podjazdów i głównie przez to odechciewa mi się czasem jeździć. Ważę 135 kg, więc 8% jest dla mnie nie do zdobycia a 6-7% to jedynie przy 22T na tarczy i koronce 42T z prędkością 5-6 km/h. Możesz sobie dokładnie sprawdzić na Komoot albo z grubsza na mapie rowerowgo Gdańska:

https://www.rowerowygdansk.pl/mapa-rowerowa

Zamiejska, Stoczniowców, Cienista, Łostowicka, Piecewska, Rakoczego,
@wi1qqqq:
No z poziomu 450 do 2200 to bym chyba miał ze dwa postoje na rzyganie po drodze. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie to zwykle mam tak z 300-400 metrów podjazdów na typowe kółko 30 km. Udało się zrzucić ostatnio przez 3 tygodnie 5 kg+ ale teraz trochę tempo utraty spadło.

Ciężko mi utrzymać codzienne niemal dwugodzinne jazdy przez obowiązki, znudzenie trasą i brak alternatywnego kierunku bo
@smk666: swojego czasu zrzucilem 20kg w 9 miesiecy wiec podpowiem Ci ze tylko interwaly!! Idz na silke i trenuj na rowerku nawet z 30 min dziennie 2 minuty luz i 1 minute #!$%@? xd a rowerek pozniej bedzie sama przykemnoscia xd
swojego czasu zrzucilem 20kg w 9 miesiecy wiec podpowiem Ci ze tylko interwaly!!

@wi1qqqq:
Mi się udało 2 lata temu zjechać ze 135 do 115 w niecałe dwa miesiące, tylko poznałem różową i była wymówka, że "nie mam czasu". Wiele razy próbowałem diety i sportu ale zawsze kończy się tak, że odbijam na górkę. Po prostu nie potrafię czerpać przyjemności ze sportu i zdrowego jedzenia a to wszystko jest dla mnie
@smk666: silka najwygodniejsza ale nie jest konieczna jak ladna pogoda na dworze, poza tym zakladasz sluchawy na uszy i #!$%@?, uwierz mi nikt na Ciebie niebpatrzy a jak juz to z rigczem ze robisz cos ze soba.

Sport i zdrowe jedzenie... nie musisz jesc jorzeni fasoli z czosnkiem... wystarczy sie nie obzerac nie jesc gowna ani sosow( to jest jedno najgorszych...) jedz sezonowo, obadaj sobie co ma najmniej kalorii i najwazniejsze,