Wpis z mikrobloga

@naczarak: I w sumie gość dobrze gada. Każda osoba która zrównuje sytuację w Polsce do sytuacji w roSSji, to kompletny ignorant, troll i osoba ostatecznie skompromitowana zarówno mentalnie jak i politycznie.

I niestety, to nie jest kwestia poglądów politycznych, czy czegokolwiek. To jest fakt.

I czym ty się naczarek różnisz od byle pisowca, który okłamuje obywateli na żywo w TV, czy od wyborcy pisu, łykającego każdą głupotę z tvpis :p
No
  • Odpowiedz
@naczarak: bo w państwie pisowskim żadnych demonstrantów nigdy nie bili. a jak bili to się należało. a jak się nie należało to przez przypadek. a poza tym to za po dziennikarzy bili. obie strony to samo robio.
  • Odpowiedz
@naczarak: przecież #!$%@? prawdę powiedział, jak PiS-em gardzę tak mogę to robić i nikt nie ma pomysłu dosypywać mi radu do herbaty. A demokratycznych sposobów na poprawę sytuacji w sądownictwie jest multum z tym, że problemem są właśnie tacy ludzie jak ten umęczony sędzia, które wspierają jeden z obozów PiS albo PO zamiast forsować zmianę, która doszczętnie odgrodzi polityków od sądownictwa.
  • Odpowiedz
Ja raczej zastanawiam się nad czymś innym. Dlaczego afery typu dupiarz lub taki Mazurek wyskakują jak królik z kapelusza po 3 tyg, 3 m-c… przecież każdy zaznajomił się z tymi rozmowami, odcinki z KS czy od Wojewódzkiego są chodliwym tematem po 100 tys wyświetleń min. Czy te afery nie są raczej na wyrost. Myśle, ze należy zastanowić się nad tym co nas łączy niż dzieli, tym bardziej logicznie pomyśleć niż iść po
kamsyl - Ja raczej zastanawiam się nad czymś innym. Dlaczego afery typu dupiarz lub t...

źródło: comment_1655148166606WzXdZYKz8H9WW4RkGI0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@maczeta31: Ok, masz nieskuteczne prawa pracownicze, idzie bolszewik i mówi że ci to naprawi, a ty mówisz: no w sumie bolszewik robi źle, ale zobacz że za sanacji pałowano robotników.
  • Odpowiedz
@naczarak: Tak, można wyjść i protestować przeciw Kaczyńskiemu XD już był strajk kobiet i cała policja z polski pod domem stała i blokowali wszystko co się da XD co on #!$%@?, a za nim napis kanał sportowy, szkoda strzępić ryja, kanał sportowy a ten o polityce, #!$%@?ć
  • Odpowiedz