Wpis z mikrobloga

Nie śledzę już za bardzo polskiej polityki, ale moja babcia wysłała mi dzisiaj linka do programu, który aż muszę tutaj wstawić. Absolutne cudo.

Śpiewak vs. niesamowicie bystra radna Staniszkis, która stwierdziła, że dyskusji o przyznaniu HGW tytułu Honorowego Obywatela Warszawy być nie powinno, bo "pojawiłyby się słowa krytyki". Poza tym ofiary mafii reprywatyzacyjnych niech się cieszą, bo w Warszawie pojawiły się ścieżki rowerowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śpiewak to taki rodzaj aktywisty / polityka, że zgadzają się z nim zarówno bystrzejsi prawicowcy, jak i lewaki. Człowiek, który ma duże pokłady wiedzy i walczy o całkiem sensowne ideały. Nic dziwnego, że generuje taki ból dupska u neuropków, mając czelność krytykować jedyną słuszną partię - tę, która od 7 lat "próbuje" nas uratować przed rządami PiSu.

Stare baby modlące się do TVP = ślepi wyznawcy PO = kuce od Korwina i Mentzena

Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #warszawa #bekazprawakow #bekazlewactwa
Tywin_Lannister - Nie śledzę już za bardzo polskiej polityki, ale moja babcia wysłała...
  • 18
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: prawda jest taka, że PO to jedyna rzecz która może nas uratować od PiSu. Tak jak na PO można srać, że byli złą partią w demokratycznych i cywilizowanych standardach, PiS już od dawna nie ani demokratyczny, czy cywilizowany, bo idą na autorytaryzm i całą władzę chcą dla siebie zagarnąć. Kto nie widzi tak prostej rzeczy, jest ślepy, albo najzwyczajniej w świecie głupi. Na tym etapie to jest walka z cywilizacją
  • Odpowiedz
@wholesome: taka prawda

@Trixie: tak nas "ratują", że w 2020 prezydentem zostałby Kotłownia, ale woleli ratować swoje słupki sondażowe i wymienili kandydata, co było absolutnym spełnieniem marzeń Karakana ¯\_(ツ)_/¯

Najlepiej Platformę podsumował Palikot w 2014 roku:
TywinLannister - @wholesome: taka prawda

@Trixie: tak nas "ratują", że w 2020 prez...
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: wybory na węgrzech pokazały, że zjednoczenie się opozycji nie musi się skończyć dobrze. Zresztą, tak długo jak odbiorą PiSowi władzę, to nie intereusje mnie to czy się zjednoczą, czy nie, to już jest w ich geście i pewnie to co będzie sie bardziej opłacać, to zostanie to zrobione.
  • Odpowiedz
@Trixie: PO cywilizowaną, europejską partią xD

Jedli kościołowi z ręki, a o liberalizacji aborcji czy związkach partnerskich nie chcieli rozmawiać. To jest ten sam poziom co PiS, z tą różnicą, że Tusk i jego ekipa ładniej się uśmiecha, gdy robi obywateli w wała.

Obie partie to partie wodzowskie, partie władzy. To dwa środowiska, które walczą o wpływy, a nie o nasze dobro.
Ideowo PiS jest nawet lepszy, bo przynajmniej realizuje obietnice
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wholesome: wykopek odkrywa, że PO to prawica xD tylko w przeciwieństwie do skrajnej prawicy, centroprawica ma to do siebie, że nie neguje zmian. Już wszystkie partie centroprawicowe w Europie dorosly do aborcji, czy związków partnerskich, do Polski też to dotarło.
  • Odpowiedz
@TenXen47: tak xD co ciekawe jednym skazanym w całej aferze reprywatyzacyjnej jest Śpiewak, bo śmiał napisać o córce Ćwiąkalskiego, jako o kuratorze ponad 140letniej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rozumiem że śpiewak te dowody na 12 lat łamania prawa złożył w prokuraturze i Gronkiewicz-Waltz jest już w areszcie a śledztwo w toku?


To, że piszesz takie rzeczy świadczy o tym, że nie masz zielonego pojęcia xd
Rejetn - @TenXen47: tak xD co ciekawe jednym skazanym w całej aferze reprywatyzacyjne...

źródło: comment_1655147830wIUYwjmE4AUBcoavfSrohb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wholesome: Co do tego, ze to partie wodzowskie to pelna zgoda ale tylko takie maja szanse zgromadzic odpowiednio duzo wyborcow wsrod ludow cywilizacji i mentalnosci wschodniej, folwarcznej, a takim spoleczenstwem sa w wiekszosci Polacy.
  • Odpowiedz
@wholesome: Potrzebujemy w sensie “przyda sie nam” - nie. Potrzebujemy w sensie “chcemy” - jak najbardziej i jest to widoczne w wyborach. Partie stawiajace na demokracje i wzgledna rownosc hierarchi sa niszowe a te wodzowskie swietuja sukcesy.
  • Odpowiedz
prawda jest taka, że PO to jedyna rzecz która może nas uratować od PiSu


@Trixie: Ja dziękuję za takie "uratowanie"

i całą władzę chcą dla siebie zagarnąć


@Trixie: Czyli tak jak każda partia polityczna
  • Odpowiedz