Wpis z mikrobloga

@Bobokkk: 3 tygodnie temu kupiłem wersje z napędem w Euro Agd z Horizonem i Uncharted za 2580. Trzeba było zamawiać telefonicznie, ale wszystko przyszło. Obserwuj pepperka i jakiś fajny zestaw na pewno się trafi. Najpewniej na przełomie sierpnia i września Sony wrzuci nową rewizje konsoli, wiec mogą być szybkie promocje na obecną. Rok temu tak było, golasa wtedy dało się wyrwać poniżej 2500 zł, była też w takiej cenie z 2
@Bobokkk: Najlepsza jaka była do tej pory to 2579zł za Uncharted Kolekcja, dziedzictwo złodzieji oraz Forbiden West.
Natomiast byłem dzisiaj w Neonecie i zestaw z PS5 był już normalnie na półce sklepowej, więc rynek się już raczej nasycił. A czy warto? Wg mnie jak najbardziej, tyle że z jakimś sensownym zestawem( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bobokkk: Czy warto? Ja kupiłem miesiąc temu i różnicy wielkiej nie widzę po PS4Pro. Szybciej chodzi system i szybciej ładują się gry. Pad trzyma znacznie krócej na baterii niż ten od PS4. Graficznie różnica z kanapy niezauważalna.
@Bobokkk: Według mnie tak, ale każdy musi sobie sam to przemyśleć. Biorąc ps5 miałem już xbox series x, po tygodniu xbox poleciał na olx. Dualsense i gierki od sony ponownie mnie kupiły, (poprzednia generacje spędziłem z ps4). Na pewno mogę się przyczepić do wykonania samej konsoli, choć pracuje cicho to czasem słyszę cewki, po wyłączeniu zdarzy się, że strzela plastik. U xboxa tego przez rok nie doświadczyłem.