Wpis z mikrobloga

@pustelnikk: Szczerze mówiąc gdybym był na początku, to powiedziałbym 3k z możliwością renegocjacji po 3 miesiącach. Jak po tym czasie i Ty i pracodawca uznacie że jest okej, to podwyżka do 4-4,5 i potem sukcesywnie idziesz w górę. Wydaje mi się to uczciwe
  • Odpowiedz
@pustelnikk: Pod koniec zeszłego roku szukałem pierwszej pracy w szeroko pojętej analizie danych. Dostałem jedną ofertę stażu stawka 25zł/h umowa zlecenie. I druga oferta 5k UoP ale już jako junior. Widziałem też ze 2 oferty stażu ze stawką 5k brutto, ale lokalizacja mi nie pasowała więc tam nie aplikowałem. Myślę że możesz spokojnie powiedzieć więcej niż 3k.
  • Odpowiedz
Rok temu po inzynierce byłem miesiąc na bezpłatnym stażu a później dostałem 23/h do ręki w data science. Za niedługo będzie rok pracy i mam 30/h
  • Odpowiedz
3k to jest minimalna typie


@RozowaZielonka A co w tym złego? Tym bardziej że to tylko staż. W pierwszej pracy po studiach też przepracowałem półtorej roku na minimalnej. Dopiero po zmianie pracy jak już miałem pierwsze doświadczenie komercyjne to wskoczyła porządna stawka.
  • Odpowiedz