Wpis z mikrobloga

Spróbować tutaj napisać raczej nie zaszkodzi, a może pomóc.

Od 1 lipca przeprowadzam się do #holandia. Mieszkanie już mam, będę mieszkał w Noord-Holland, w okolicy Hoorn.

To czego nie mam to praca. Nie martwię się jeszcze za bardzo bo plan zakłada, że w najgorszym przypadku znajdę sobie cokolwiek na początek -- jakieś pikowanie czy coś takiego, a później będę się rozglądał na miejscu. Ale może akurat ktoś coś słyszał albo u niego rekrutują? Może nawet ten ktoś zgarnie jakiś bonus za polecenie?

O mnie:
- mówię po angielsku, uczę się niderlandzkiego;
- niekarany, jeśli to istotne;
- mam własne zakwaterowanie i auto;
- z wykształcenia jestem inżynierem, parę lat pracowałem w Polsce jako konstruktor maszyn, ale nie chcę tego robić więcej; w ogóle bardziej odpowiada mi coś fizycznego niż siedzenie przy biurku.

To chyba tyle. Za odzew będę wdzięczny. :)
  • 14
@George_Stark: znajomy pracuje w firmie oblugujacej platformy wiertnicze na morzu polnocnym. Zarabia pieknie, troche projektowania w biurze, troche latania na platformy i koordynowanie stamtad - moze Cie taka praca zainspiruje :) Ja sama natomiast pracowalam niegdys w firmie projektujacej rusztowania, ale biuro w ktorym ja siedzialam jest w Brabant, nie wiem czy maja swoje biura projektowe pod Amsterdamem. Tak czy inaczej, powodzenia, pracy dla wyksztalconych jest duzo i jest duzo przyjemniejsza