Wpis z mikrobloga

#teleinformatyka #studia #rozwojosobisty #studbaza
#kiciochpyta Cześć, chciałbym zapytać o sugestię, wskazówki jak znaleźć uczelnię / szkołę która umożliwi mi rozwój i poszerzanie wiedzy teoretycznej. Pracuje przy montażu i konfiguracji sieci, kontroli dostępu, automatyki. Nikt tego nie wymaga, ale dla własnej satysfakcji chciałbym się dokształcić. Mam wolne weekendy, w grę wchodzi tylko uczelnia prywatna, ponieważ nie posiadam polskiej matury. Zajęcia i materiały mogą być w języku angielskim. Ostateczność to niemiecki lub norweski. Jeśli trzeba osobiście podpisać umowę lub inny dokument mogę podlecieć do wybranego kraju w tym celu.
Będę zobowiązany za rekomendacje, sugestie.
Dziękuje
  • 2
@spokojny_czlowiek: bez matury to nawet nie wiem czy możesz mieć status wolnego słuchacza, a i tak w tym #!$%@? niczego nowego się nie dowiesz. Kompletnie bez sensu, już lepiej kursy robić, niż zajmować się wiedzą której nigdy w życiu nie użyjesz (bo to jakieś 90% studiów) i nie mieć z tego nawet papieru...
@spokojny_czlowiek: Jak nie masz polskiej matury to na polskie uczelnie się nie dostaniesz - to jest warunek wymagany. Jeżeli masz tylko weekendy na naukę to w ogóle odpuść sobie uczelnie, jakiekolwiek.

Pogłębiaj wiedzę na różnych kursach (coursera, udemy, etc...). Większość dobrych kursów jest płatna ale ceny są rozsądne a dostajesz od nich certyfikat, którym można się pochwalić u pracodawcy. Zaliczenie takich kursów (żeby dostać certyfikat) wcale nie jest proste, trzeba robić