Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 61
392 302 + 121 + 42 + 87 = 392 552

121 - Kaszebe Runda, dystans Doktor, z Mireczkami. Jedzonko było dobre, tempo było dobre, ogólnie dużo lepsza impreza niż Cyklo.
Było fajno!
Może w przyszłym roku bujnę się na Profesora ʕʔ
42 - wczorajsze rozruszanie nogi przed Kaszebe.
87 - pojechałam się przejechać, zaliczyłam przeprawę promem, który miał godzinę opóźnienia, bo linka się zerwała na starcie, przez co, ja miałam godzinę opóźnienia I bardzo szybciutko zrobiłam resztę trasy.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #rower #ruszgdansk

Skrypt | Statystyki
Pobierz Zkropkao_Na - 392 302 + 121 + 42 + 87 = 392 552

121 - Kaszebe Runda, dystans Doktor,...
źródło: comment_1655055783aNUc6Y3v3hXNCm2qV1VNSx.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zkropkao_Na: O cyklo Owidz się nie wypowiem bo nie jechałem. Jeździłem inne ich imprezy i wrażenia są takie jak napisałem. Spina + amatorzy :).
Kaszebe rundzie w tym roku też bym coś dorzucił do ogródka. Te rozrzucone starty, mety i festyn po ktory było ciężko znaleźć. W sensie w info mieli podany rynek.
Z tym porównaniem do cyklo bym się kłócił trochę.


@SzemranyInkub:
W zeszłym roku nie było Kaszeby, a Cyklo Owidz promował się, jako zastępstwo i chęć przejęcia Kaszebowej klienteli.
A okazało się, że na godzinę przed zamknięciem mety, po prawilnych 100km zrobionych w 4h usłyszeliśmy na mecie z głośników "I na tym kończymy oficjalną część imprezy" a medaliki to odbieraliśmy na zapleczu z kartonów, bo myśleli, że 3,5h to max, jaki ludziom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Polinik: Ja mogę ewentualnie dodać cegiełkę do serwisu spod ich szyldu. Wymieniali przewód w hamulcu hydrualicznym bo miałem za krótki. Nie rozciągnęli wąsów między klockami po - w górach pierwszy zjazd na trasie i po drugiej hopie chce zwolnić i klocki wypadły.
@Polinik: @Zkropkao_Na @SzemranyInkub Dzięki za wszystkie komentarze na temat Owidza. Myślałem nad udziałem, bo to na tyle bliskie mi okolice, że znam je jeszcze sprzed powstania grodziska, jakkolwiek to brzmi :) Mają tam zaplanowane grupy z ustaloną z góry średnią prędkością, więc te pewnie 24-26 bym ujechał, ale teraz sam nie wiem czy warto. Wszystkie drogi i miejscowości znam, wpadłoby dosłownie 6 nowych kwadratów. Nie wiem też, czy plan trasy na
@Zkropkao_Na: W pliku gpx na stronie jest data utworzenia z 2020 r., więc pewnie to ta stara. A trasę wrzuciłem na garmina, może polecę sobie tam w pojedynkę jakoś niedługo.