Wpis z mikrobloga

Drodzy tagowicze, weźcie mnie powiedzcie jedną rzecz, dotyczy to głównie plejstejszyniarzy.
Zauważyłem, że sporo mówicie o platynowaniu gier, że sporą wagę przykładacie do trofek. Kompletnie nie zauważyłem tego u xboxiarzy odnośnie łapania achivementów. Dlaczego tak jest?

Od razu mówie, że to nie jest żaden wojenkowy bait, po prostu mnie ciekawi to zjawisko
#gry #xbox #ps4 #ps5
  • 12
@vulcanitu: nie platynuje ale zwracam uwagę. Do mnie system pucharkowy dużo bardziej przemawia niż system punktowo-diamentowy. Grasz, widzisz brąz wiesz co się dzieje, a na xboxie jak w lesie - jak nie ma diamentu w danym achivmencie to w sumie nie wiesz czy spoko czy nie spoko, ot cała filozofia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vulcanitu: wiesz na xboxie przy każdym dlc 100% osiągnięc w grze spada więc ludzie #!$%@? maja, bo by musieli wracac do gry i znowu zrobic 100%. Na plejce wbijasz platyne i koniec. Trofka jest i tyle.
Dlaczego tak jest?


@vulcanitu: jak już kolega wyżej napisał. PS ma fajny i widoczny system - wbijasz calaka, dostajesz platyne. Masz fajny podział w rankingu na pucharki: platyna / złoto / srebro / brąz.
A w xbox'ie nawet jak zamkniesz grę to dostaniesz punkty i nic więcej. Tutaj można co najwyżej spamować tyle jakie acziwki żeby grindować punkty ¯\_(ツ)_/¯

Wg mnie koncept PS > X, w tym drugim nie mam ciśnienia.