Wpis z mikrobloga

W sumie zastanawiam się, skad nieustajaca moda wsrod mlodziezy na smieszkowanie z Jana Pawła II. Przeciez to najbardziej przeruchany zart ostatniego 10-lecia. Naprawde rozumiem, ze 10 lat temu, ludzie musieli jakos odreagowac torpedowanie Janem Pawłem II w szkole plus osoby, ktore sie trollowalo byly bardzo żyznym gruntem na takie akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale teraz wlasciwie smianie sie z papieza to mainstream. Nawet jakies firmy to wciskaja w swoje akcje marketingowe.

Mlodziez wlaciwie trolluje, wysmiewa, buntuje sie przeciwko czemus co jest powszechnie akceptowane, a tutaj jakby na odwrót. Nie wiem, no dla mnie aktualnie najżyźniejsze pole do trollowania to osoby, ktore popieraja ponad wszystko #ukraina nawet jezeli ma to opłakane skutki dla Polski. Trollowanie tych ludzi, to złoto. Nie wiem, czemu mlodziez tego nie robi. Pewnie za 20 lat bedzie z tego smieszkowane i bedzie to juz z pincet razy przeruchane. Meh szkoda. Dziwne czasy. Mlodziez buntuje sie razem z mainstreamem, a nie przeciwko.
  • 52
@Dawul: Nie zapominajmy jak wielki miał wkład w oczyszczenie kościoła katolickiego, którego jak oceniają historycy 30% stanowiło komunistyczną agenturę. Nigdy nie zapomnę jak mocno przyczynił się do przeprowadzenia lustracji wśród duchownych po roku 89-tym. Kryształowy człowiek, człowiek czysty, pozbawiony grzechu, podobnie jak i kościół pod jego przodownictwem.