Wpis z mikrobloga

#keto

Znów cała dieta mi się rozjechała (węgle niskie są ale jem za dużo i przytyłem), więc zrobiłem to co umiem i zawsze działa czyli jestem od kilku dni na #carnivore
To co wprowadziłem nowego to elementy surowe i zobaczymy gdzie mnie to zaprowadzi. Na teraz dodaję surowe żółtko gdzie tylko się da a za jakiś czas może podejdę do surowego mięsa a fanem tatara to ja nie jestem, także może być ciekawie.
Idzie dobrze, czuję poprawę i oby pykło.

  • 18
1. aktywność ruchowa w odchudzaniu to max 20% efektu


@luk04330: Schudłem jak miałem jakieś 42 lata na diecie: piwo(2 puszki), frytki, paluszki rybne smażone w głębokim tłuszczu - taka ilościowo "normalna porcja". Do tego buła i wędlinka, gazowana cola (nie Zero).

@bialy100k: no to spoko, może u Ciebie właśnie tego brakowało ale serio są badania na to, że odchudzanie to 80% dieta a 20% ruch. Nie podam linku, bo nie mam ale było wiele razy na tagu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luk04330: Wcześniej jadłem w zasadzie to samo w zbliżonej ilości - tylko się nie ruszałem.

@bialy100k: bo to chyba nie jest takie proste, jak wszystkim dookoła się wydaje. Ruch nie tylko spala kalorie, ale wpływa na gospodarkę hormonalną. Odchudzanie to nie tylko bilans kaloryczny. Do tego ruch zmienia nawyki, co finalnie też będzie poprawiało sytuację.
@Trauma_Teddy: P.S. Teraz (w styczniu) chudnięcie ORAZ UNORMOWANIE CUKRU u mnie ruszyło dopiero po cotygodniowej wizycie na basenie. Potem zmieniłem na bieżnię ze względu na koszta paliwa - daleko, trzeba jakieś 60km przejechać + wejściówka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luk04330: to jest bardzo głupie podejście, bo nie budujesz wydolności, tylko tracisz masę. Zobacz jak wyglądają ludzie po resekcji żołądka. Takie flaki chodzące. Basen nie obciąża stawów tak bardzo jak inne sporty.