Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem, że mnie mdli jak na zoomie przydupasy Zaorskiego liżą mu dupę i się łaszą.

Wtedy jeszcze można ich jakimś cudem zrozumieć bo był na fali, zarobił kupę hajsu, ale teraz? Teraz gdy wychodzą kwiatki z ETH i MPay, to oni dalej go zaciekle bronią i tłumaczą xD

Czy ktoś biegły w psychologii może to wytłumaczyć? Ciekawi mnie ten mechanizm. Oni liczą, że im coś odpali? Że będą jego kolegami i przez to dostaną jakieś tajemne sygnały? Bo chyba oczywiste, że nie robią tego bezinteresownie tylko na coś liczą, tylko na co skoro sam Rafał ich rucha i nawet się przyznał, że oni są dla niego a nie on dla nich xD

#kryptowaluty #zaorski #psychologia
  • 16
@To_The_Moon jeżeli wogole go słuchali to znaczy że to zwykłe niedorajdy . Braki z życia codziennego odnalezli w tej sekcie ... Więc przynależność do grupy wazniejsza od tego ze samiec alfa ich dyma
@To_The_Moon: 1. Daj Zaorskiemu kasę na projekt, którą założył shorta na Lunie
2. Załóż też shorta na Lunie bo tak zrobił Zaorski
3. Cena trochę idzie w dół ale potem odbija x2 i #!$%@? Cię z pozycji, straciłeś hajs
4. Zaorski za Twoją kasę na projekt utrzymuje się w pozycji i finalnie zgarnia nagrodę
5. Bronisz go na twitterze i wszędzie gdzie się da, bo wyjaśnił Luniarzy i zarobił na tym
@To_The_Moon: ok uwielbienie do zaorskiego jest #!$%@?, jego krypto projekty niebezpieczne, ALE
- on nie sprzedaje niczego nikomu w sposób jaki robi to 90% krypto scammerów
- nie sprzedaje zadnych dostępów do swoich premium grup, to znaczy on jest sobie i #!$%@? na socialach, mozesz tez to robic

Dlatego nie jest tak szkodliwy, a wręcz pewnie korzystny dla społeczności bo #!$%@? scamerów debili.

Mnie np. imponuje skill do zarobienia takiego siana
@To_The_Moon: To jest proste zjawisko. Ludzie to zwierzęta stadne, to jest tak w naszej podświadomości głęboko zakorzenione, że jest wykorzystywane do manipulacji często. Stąd walki, płci, klasowe, klubów etc. etc. Tutaj po prostu masz plemię Zaorańskie, gdzie ktoś spoza plemienia przychodzi, i atakuje, więc oni im bardziej się atakuje tym bardziej będą bronić. Żeby to przełamać powinien ktoś od środka przyjść, i zacząć wyjaśniać go.
mpay


@naut: miał deal z mpay, naganiał, a potem zrobił pump&dump

eth


@naut: ludzie się zrzucili 1700 eth na projekt BSB, wziął z tego 700 eth i zagrał jak typowy hazardzista, miał farta, że trafił czerwone i wygrał bo inaczej to byłby bankrut nie za swoją kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)