Wpis z mikrobloga

#gielda

Spekuluj na binance w kafejce
wróć do domu
włącz tv
NASDAQ -5% na premarkecie
po 5 sekundach WIG20 też -7%
hehe jaki fajny film
prezenterka płacze
o kurdebele to tvnBiS
o #!$%@? to nie film
mame mame chodź szybko krach mocno xD
zaraz dzwoni wujek foliarz, który co roku przepowiada powtórkę z krachu tulipanowego albo spadek nieruchów do zera i ma na działce przygotowaną piwnicę z zaopatrzeniem na takie okazje oraz DVD z big shortem
MATI SZYPKO PAKUJCIE SIĘ Z MAMO BĘDĘ PO WAS ZA 5 MINUT UCIEKAMY BO TO DRUGI ROK 1929
za 5 minut wujek jest pod domem w seicento wypakowanym dobytkiem
matka go #!$%@? co on #!$%@?
GRAŻYNA TO NIE ŻARTY BIERZ MAŁEGO I UCIEKAMY ROZUMISZ
inba na całą ulicę
wujek jedzie sam i wraca dopiero po tygodniu z pokerową twarzą
jak z niego czasami śmiechamy co on wtedy #!$%@?ł to mówi tylko durr TEN SIE SMIEJE KTO SIE SMIEJE OSTATNI hurr
od tego czasu przepowiada powtórkę z tulipanowego krachu albo spadek nieruchów do zera 3 razy częściej bo ma nadzieję, że kapitalizm się #!$%@? i w końcu wyjdzie jego racja

Notorycznie #!$%@? xD

Wtedy jeszcze było w miarę spokojnie bo wszystkie krachy i recesje musiał wymyślać sam ale potem odkrył internety i popłynął xD

Nie wierzy w Schwaba, ZSRE i ogólnie inby militarno-wojskowe tylko w różne bańki na rynkach papierów wartościowych, ewentualnie katastrofy naturalne dziesiątkujące plony. Jak na wiosnę w telewizji mówią, że gdzieś poziom wody osiągnął stan alarmowy to on już ręce zaciera z podniecenia, że może w końcu będzie ultra powódź co #!$%@? zbiory i ryż przenosi z piwnicy do mieszkania.

Jego najczęstszym tekstem, wtrącanym właściwie w każdej dyskusji jest "jak to wszystko #!$%@?", odmieniane przez wszystkie czasy i przypadki.

" no zobaczysz mati jak to wszystko #!$%@?
czekajcie tylko, jak to wszystko #!$%@?
tylko patrzeć jak to wszystko #!$%@?
BTC -20% od ATH, zaraz to wszystko #!$%@?
Idea upadła, mówiłem, że to wszystko #!$%@?
nooo, teraz to już na pewno to wszystko #!$%@?
a nie mówiłem, że to wszystko #!$%@??"

Wspominałem, że swoją główną kwaterę dowodzenia zagładą kapitalizmu ma na działce. Kilka razy tam byłem, #!$%@?, co tam się #!$%@? to ja nawet nie, domek tak #!$%@? srebrem i kanistrami z ropą, że ledwo można przejść. Była taka komórka koło domku gdzie chowałem rower. Raz tam przyjechaliśmy, idę rower wstawić a tam 100 kilo srebra i piramida z krugerandów. I #!$%@?, rower na deszczu musiał stać.

Z tymi metalami to go raz strolowałem xD Kupił gdzieś na przecenie 10 gram indu.

- Herp Mati promocja była a to niezbędne do odbudowy gospodarki realnej opartej o kruszce zobaczysz jak to wszystko #!$%@? to ludzie będą barterem się rozliczali a my sobie będziemy jak chrabąszcze kupowli krowy za złoto hehe patrz jaką wujek ma głowę
- Ale wujek, pomyśl, przecież ci co pociągają za sznurki głupi nie są, nie dawali by tak tanio indu o czystości 99,99% bo przecież im zależy żeby jak najmniej osób tezauryzowało bo wtedy więcej zasobów dla nich itd.
#!$%@? nie pomyślałem, masz rację, #!$%@? #!$%@? pewnie mi fałszywkę sprzedały. Wyrabiasz się młody, wyrabiasz hehe już nie masz tak zielono w głowie"

I 10 gram indu #!$%@?ł do rzeczki przy działce xD
Oczywiście chciał też kiedyś zrobić trading room na tej działce taki #!$%@? żeby niczym Gordon Gecko skupić wszystko po 0,01% wartości i wystąpił o podciągnięcie światłowodu ale nie przeszedł testów psychologicznych bo nawkręcał tam tych swoich historii. Przy starlinku to samo
- No to na co panu potrzebny niezawodny internet?
- Panie, jak to wszystko #!$%@?, to przede wszystkim kupię za srebro akcje pekao esa za pół grosza sztuka
Musiał się więc podłączyć do neta sam. Ma starą antenę satelitarną co z rajchu przywiózł, modem 56kb i taki #!$%@? router zrobiony z Pentium 2 na jakimś distro linuksa z dwiema kartami sieciowymi. Jakby chciał z tego złomu wejść na konto maklerskie to by pewnie internet upadł ze śmiechu co to za gówno się wdzwania.

#pastaogildzie
  • 1