Wpis z mikrobloga

@NaczelnyAgnostyk: idź w zawód, który można wykonywać zdalnie. Ewentualnie w studia techniczne, wtedy można szukać pracy w strefach ekonomicznych, które w większości wypadków są poza miastami. Można szukać mieszkania albo domu na wsi, najlepiej takiej co ma połączenie kolejowe z dużym miastem. Nie wyobrażam sobie pracy w mieście i codziennej jazdy w korkach.
Całe życie mieszkałem we Wrocławiu, ale po studiach opuściłem to miasto. Bywam tam tylko na imprezach, koncertach
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: jakiś link do tej historii? Wbiłem na szybko na olx i w ten cenie widzę tylko dwa pokoje w centrum centrum. Za to w normalnych miejscach cena to 800-1000zl. Może ci się Gdańsk z Genewą pomylił?
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Jak się chce być dorosłym, potrafiącym się utrzymać samemu obywatelem, to może warto zarabiać jak taki obywatel, a nie bóldupić na "olaboga haha pokuj drogi", ewentualnie wziąć swój honorek zwinąć i włożyć sobie w dupę, a następnie do czasu złapania lepszej roboty czy odłożenia kapitału, siedzieć u starych? xD
  • Odpowiedz
@magiol: w sensie ze ja ? narazie planuje czy dam rady gdzies w wiekszym miescie sie utrzymac


@NaczelnyAgnostyk: Gościu zostałeś już wyjaśniony, w Gdańsku znajdziesz pokój za połowę tej kwoty. W czym masz jeszcze problem?
  • Odpowiedz