Wpis z mikrobloga

Ok, czyli to ty byłeś tym patusem co wyzywał jak ktoś nie umiał grać w rybi pęcherz ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Kamilo67: fascynujący musi być tok myślowy, który prowadzi do powstania takiego wysrywu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Fenrirr: Widziałem jak było w szkole, każdy kto lubił w gałę grać zawsze się obsrał, bo ja np. nie potrafiłem i jakie to było złe, że muszą ze mną grać xD. Nie mów, że u ciebie było inaczej xD.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: i z faktu, że napisałem, że chętnie bym pokopał w gałę, uznałeś, że na pewno byłem w tej pierwszej grupie? XD Typowy wykopek jest typowy, piłkę lubiłem, ale osobiście i tak bardziej wolałem siatkówkę czy koszykówkę z racji wzrostu. A pograłbym w cokolwiek z piłką teraz, ale po prostu nie ma gdzie.
  • Odpowiedz
@Fenrirr: Tak, z racji tego faktu, nigdy nie widziałem, żeby ktoś kto lubi i potrafi grać w grę zespołową w szkole inaczej się zachowywał xD. W dodatku odpisałeś do typa, co nienawidzi wfu. No widzisz, on go nienawidził pewnie właśnie z powodu tej patologii, czemu się nie dziwię. A pograć zawsze można, zapisz się do klubu czy gdzieś. Jaki problem?
  • Odpowiedz
Tak, z racji tego faktu, nigdy nie widziałem, żeby ktoś kto lubi i potrafi grać w grę zespołową w szkole inaczej się zachowywał xD


@Kamilo67: gościu, ale ja naprawdę mam gdzieś, że dorastałeś w patologii i patolą się stałeś, a teraz wszędzie widzisz spiski i oprawców. XD Napisałem sobie, że mi brakuje wf-u, bo można było w coś pograć, a ty mnie od razu patolą nazwałeś. Weź wyłącz komputer i
  • Odpowiedz
@magic_johnson: @Fenrirr: Ale ty wyście się zesrali, ja tylko stwierdziłem to co uważam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Liczba plusów pod postem tego co nienawidzi, a postem Fenrirra to tylko zdają się potwierdzać. Więcej osób tęskni za wfem, bo więcej jest normików niż gnębionych przegrywów na tych zajęciach.
  • Odpowiedz