Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do #rozowepaski

Czy 26 latek, który dopiero co skonczył studia i zaczyna swoją pierwszą pracę, który mieszka nadal z rodzicami i będzie mieszkał z racji oszczędności, byłby dla was atrakcyjny jako przyszły partner? Z innych rzeczy, mam samochód, nie pije i nie palę. Swój wygląd oceniam wysoko. Mam ponad 180cm wzrostu i regularnie ćwiczę, mam atletyczną sylwetkę.

Trochę mi wstyd, że osoby o kilka lat mlodsze normalnie już pracują, często po licencjacie. Wiadomo ja zmieniłem studia, a studiuje taki kierunek jednoloty, gdzie pracę w zawodzie mogę jedynie zacząc po ich zakończeniu, czyli po 5 latach...
#zwiazki #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a5b5dd6c16f2b51994cda8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 21
Czy 26 latek, który dopiero co skonczył studia i zaczyna swoją pierwszą pracę, który mieszka nadal z rodzicami i będzie mieszkał z racji oszczędności, byłby dla was atrakcyjny jako przyszły partner? Z innych rzeczy, mam samochód, nie pije i nie palę. Swój wygląd oceniam wysoko. Mam ponad 180cm wzrostu i regularnie ćwiczę, mam atletyczną sylwetkę.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jacy wy jesteście żałośni. Całe życie pod dyktando cipy. xD

Ogólnie chyba masz nie tak
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam 30 lat i mieszkam z rodzicami. Tyle, że nie studiowałem tylko z rok po szkole praca.
Ale fakt, trochę to obniża moją samoocenę, że nadal z nimi mieszkam. Aczkolwiek na randkach gdy dziewczyna pyta z kim mieszkam i mówię, że z rodzicami i odkładam na własne to zawsze co najmniej drugą randkę miałem (a pytały na pierwszej).