Wpis z mikrobloga

@vorio: bo to nie ma sensu, że ci zatrzymają to tak jakby w meczu x pojawiła się sprzeczka i trwało by to z 5/10 min. Widziałeś by kiedyś zatrzymali tak czas? Bo ja nie. I nawet jak brazylia grała bodajże z wenezuelą co był ostry młyn i przez 15 min meczu nie mógł się rozpocząć, bo rywale brazolów nie chcieli grać i dużo żółtych kartek poszło + 1 czerwona dla trenera
@vorio: nie brak argumentów tylko po prostu z głupkiem nie chce mi się ciągnąć tego wątku. Jak chcesz to uznaj sobie to za wygrana, bo ja spassowałem marnowanie mojego czasu po przeczytaniu twoich 2 ostatnich wpisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vorio: po tym z czym mi wyjechałeś uznałem, że nie ma co nawet kontynuować dyskusji, bo to nie moja liga. A ta twoja radość tylko potwierdziła mnie w przekonaniu by nic nie pisać, bo to będzie ślepy zaułek dla mnie i strata czasu na rozmowę z tobą, która i tak nic ci nie wniesie do głowy ¯\_(ツ)_/¯. Miłej nocy.
@dawidczeta: nie napisałeś żadnego sensownego argumentu:
1.Bo kto to widział, żeby zatrzymywać zegar na 15 minut - vorio udowodnił że można, na przykładzie hokeja.
2.To ty napisałeś, że to dwie różne dyscypliny - no i co tego? To nawet nie jest argument, no ale niech ci będzie: koszykówka i hokej to też dwie różne dyscypliny, a w obu można zatrzymać zegar, więc to coś zostało obalone.
3."Jest jak jest" - to