Wpis z mikrobloga

@Atreyu: A dzieci do szkoły? Spacer z psem? Zawsze trzeba gdzieś wyjsc. Jak przy 41 wyszłam na chwile (jakieś 6 minut), to prawie zemdlałam xd w ogóle taki gorac mnie uderzył jak wychodziłam. Jakbym do ogniska weszła
@Graner: A Ok. To nie wiedziałam. Znaczy spodziewałam sie, ze na pewno tam ktoś mieszka, ale stawiałam na jakieś 20 osób ;d 500 na takim terenie, to chyba i tak niewiele. Chociaż i tak jestem zaskoczona
@podomka: p********e, na dodatek pełne słońce codziennie


@Boska_Klaudia: przecież tam bez spf50 strach wyjsc z psem na spacer xd w ogóle nie wiem jak te psy tam chodzą na spacer. Chyba w butach, bo przecież asfalt jest gorący
@podomka: Psa nie mam :D ale zazwyczaj są parki dla psów gdzie wyprowadza się na trawę, albo backyard. Mój 3-latek w przedszkolu nie ma zajęć na dworze jak są takie upały ale dzieciaki w szkole normalnie maja turnieje różne na dworze ale najczęściej rano grają. Tu nie ma żadnej komunikacji miejskiej, każdy ma swoje auto.
@podomka: W Dallas komunikacja jest ale w samym downtown i jest tam mega niebezpiecznie. Jeżdżą nią bezdomni, narkomani którzy ciagle zaczepiają. Jest tez kolejka dart która jeździ na lotnisko z centrum. Jechałem raz i nigdy więcej, mega nieciekawie. Bez auta w Teksasie nie funkcjonujesz.