Wpis z mikrobloga

Czy Fresh Bomby bądź olejki z serii pure z rodzaju Energy (super lemon haze, amnesia haze, pineaple express) faktycznie dają więcej energii ,pobudzają, bądź chociaż nie #!$%@?ą człowieka do snu ? Próbowałem póki co z serii pure O.G Kush - rodzaj sleep i Sour Diesel - Hybrid . Mimo wyspania się, og kush mnie #!$%@?ł do snu, nic mi się nie chciało totalnie, i po jakiejś godzince , może dwóch walki z sennością, po prostu poszedłem spać. Sour Diesel piłem gdy byłem trochę niewyspany i działanie hybrid , przez godzinkę, może dwie, fajna fazka ale czułem się bardziej jak warzywo,które nie ma chęci na przeglądanie neta czy rozmowę czy cokolwiek i puszczałem youtuba, też pojawiła się senność.
A jak nie z dutch therapy. Czy są jakieś olejki,shoty które zamiast #!$%@?, zadziałają bardziej prospołecznie bądź pobudzą ? Albo przynajmniej nie ujebą do snu ?
Tolerancję mam znikomą.
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #greenout #dutchtherapy #hempshot #cbd
  • 7
@BicK95zl edibles ogólnie mają to do siebie, że rozleniwiają. Jak chcesz mieć fazę chodzoną to sieknij wiadro/wodospad/zgniotke. Mnie szczególnie zamulają produkty od dutchtherapy, może poza czekoladowym schocikiem. Najblizej działania sativowego imo są olejki od kombinatu konopnego, stosuję je codziennie od paru miesięcy, tylko cenowo niezbyt fajnie wychodzi. 30ml za 30zł. Dodam, że 30ml wypijasz na raz. Ale tak jak napisałem wyżej- edibles przeważnie wgniatają w fotel. Ewentualnie polecam strzelić kawę/energola jak poczujesz,
@srakacxu: niestety póki co do palenia nie mam żadnych kontaktów, ostatnio paliłem jakoś w listopadzie i pamiętam, pobudzało mnie, dlatego jestem tu zdziwiony, że niby thc ale tak rozleniwia. Hempshoty działają na podobnej zasadzie co greenouty ? Zastanawiam się nad kupnem. Czekoladowy shocik od greenouta w opisie ma, że jest polecany na relaks, więc z góry założyłem, że też będzie zamulać.
@Pioter_Polanski: Ile lemon haze na pobudzenie? Ile to wg
@BicK95zl: w takiej dawce jest tylko pobudzenie, z kawą czy innym stymulantem nie poczuje się rozluźnienia tylko podbitą motywację, percepcja się nie zmienia jak masz coś konkretnego do zrobienia i się na tym skupisz, dla pewności zawsze można na próbę dać tylko jedna pipetkę