Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Umówilibyście się z dziewczyną z nadwagą, po której widać, że ma potencjał na dobrą dupę i która jest w trakcie zrzucania dodatkowych kg?
Pomińmy scenariusz, gdzie dziewczyna się wylaszcza i odchodzi do Chada, chodzi mi o sam fakt dania szansy komuś, kto nie jest szczupły, ale chce być.

#rankujzwykopem #randki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tinder #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a468f16bfc9d271179fbe3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 15
AnonimowaHostessa: @Tenczlowiektutaj: przez większość życia była zgrabna, fit, ale przytyła, teraz się odchudza
@NaczelnyAgnostyk: myślę, że nie mam sobie nic do zarzucenia i dziewczyny się mną interesują, więc tego się specjalnie nie obawiam. Podoba mi się jej charakter i inteligencja. Z wyglądu też spoko, no ale obecnie ma trochę więcej ciałka, a zwykle umawiałem się ze szczupłymi
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
Jak byłoby normalnie gadane to nie miałbym problemu jakbym miał pewność że serio to zrzuci. Sam zrzuciłem 37kg i to nie jakimś super dietami czy innymi duperelami. Po prostu trening i ograniczenie zbędnych kcal.
tylko jak już jest bliżej 30 to może słynne spowolnienie metabolizmu i wcale nie będzie tak łatwo wrócić do czasów, jak była szprychą po maturze. Jak wygląda jej mama?