Wpis z mikrobloga

@kamiloslav: kwestia tego, ile masz lat. Mieć 800zł to spoko sprawa. Niemniej, 55h za 800zł to ledwie ponad najniższą, a gdybyś robił to na jakiejś umowie, gdzie doszłyby składki, to nawet tyle do ręki by nie było. Jeśli Ciebie to satysfakcjonuje, to to jest najważniejsze. Ja w pierwszej robocie nawet tyle nie zarabiałem. :D
@kamiloslav: 800x4=3200 i na bank nawet ubezpieczenia nie masz. Tak ci podpowiem,choć pewnie trolujesz albo przyjechałeś tydzień temu z Białorusi, że parę lat temu w małym mieście brałem 30 zł za godzinę pracy jako tragarz, więc zastanów się nad sobą ¯\_(ツ)_/¯
Tyle jest warte podnoszenie sztuczne minimalnej, czarny rynek wróci do poziomu lat 00' Zus zdechnie do końca.
Trzeba podziekować Tuskowi, że dzieki jego przejrzystej i stabilnej polityce rosły u nas Niemieckie montownie jak grzyby po deszczu, bez tego całkiem nasz kraj #!$%@?ł by się na plecy.
@kamiloslav: Praca jest mocno dorywcza, a chętnych najczęściej załatwiłem dzień przed robotą. Niestety robię w serwisie i czasem jest tak, że trafi się awaria u innego klienta, która jest ważniejsza niż wymiana baterii i wtedy odwołuje akcję bo muszę być gdzieś indziej. Daleko masz do Szczecina?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamiloslav:
Bez szału kolego ale jeśli Ciebie zadowala to spoko. U mnie koszt życia nie pozwala na mniej niż tyle za 40h tygodniowo. Gdybym miał jeszcze rodzinę na utrzymaniu to już całkiem lipa.