Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 6/10 i z tej racji szukam substytutu partnerki. Chcę kupić przezroczystego fleshlighta z nietoksycznego tworzywa + podgrzewacz i lubrykant, a także możliwie wąski stymulator prostaty (trochę cringe, ale podobno orgazmy są bardzo intensywne). Jakie modele gadżetów polecicie? Przy okazji:

- Czy gdybym w przyszłości kupił jakiegoś fleshlighta ze stymulacją, to byłbym go w stanie zsynchronizować z VR (Oculus Quest 2, spodziewany VR Apple'a), najchętniej w sposób, który maksymalnie chroni prywatność?

- Są polecicie jakieś inne, "innowacyjne" seks-gadżety dla facetów?

- Gdzie i jak kupować online, by zapewnić sobie maksymalną anonimowość? Zakup w sklepie odpada, mogę zamówić przesyłkę do Paczkomatu, ale chciałbym ukryć swoje dane osobowe na poziomie podawania danych i transakcji.

#pytanie #zakupy #seks #zwiazki #seksgadzety #fleshlight #orgazm #sexshop #oculus #quest #prywatnosc #anonimowosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a23cc6b025d493b59de141
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem 6/10 i z tej racji szukam su...

źródło: comment_1654951211xdhbtKRkBBxmG11VDzlEZw.jpg

Pobierz
  • 6
wąski stymulator prostaty (trochę cringe, ale podobno orgazmy są bardzo intensywne)


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma cię co wstydzić Mireczku. Różowe też różne rzeczy wkładają sobie w różne miejsca i jest git.

Fleshlight bardzo spoko. Dużo lepsze to niż walenie ręką. Z odpowiednią ilością lubrykatu masz odczucia praktycznie 1:1 co z cipką. Może FL jest ciaśniejszy i mniejsza temperatura ale odczucia bardzo zbliżone. Ja myślałem że z tym FL to nie będę nic
@AnonimoweMirkoWyznania: stary. Jeśli nie jesteś politykiem albo kimś takim to ja bym się tam nadmiernie nie przejmował.
Nic nikomu do tego co i w co wsadzasz.
A co do bycia 6/10... sekret to sprawczość. Na tym polega bycie facetem. Że jak czegoś chcesz to próbujesz. Nie bierzesz sobie ale próbujesz. Po prostu podbij do kilku kobiet które CI się podobają. Zagadaj, zaproś na kawę. Na pewno nie uda się w 100%