Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 18
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:00, Sobota, 11 czerwca 2022. Imieniny: Barnaby, Radomiła, Feliksa. Słońce wstało dziś o 04:12. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 17 godzin i 7 minut, w zenicie znajdzie się o 12:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:20. Ciemna noc zapadnie o 00:03, ale gwiazd można wypatrywać od 22:14.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie py...
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Siemandero. To już sobota, jak co ranek słoneczko świeci przez okno, wychodzę na balkon, jest chłodno słoneczko świeci w twarz, to jest życie wam powiem Mireczki. Trzeba się cieszyć z takich małych rzeczy, bo w zimę to co najwyżej będzie mi latarnia świeciła ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Dzisiaj może wytnę jałowiec przed domem, bo to się rozlazło na boki i wygląda jak gówno. Zrobi się przez to trochę
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Nie wiem, co mam wam powiedzieć. Może tylko tyle, że tak źle u mnie i ze mną nie było już dawno. Mój poziom pewności siebie w tej chwili jest na poziomie podłogi u sąsiada pod nami. Nawet alko i tańce wczoraj na mieście
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi

no dzien dobry koledzy juz mialem dla was pisac jakis czas temu ale nie wem moze lenistwo mnie wzielo i nie pisalem ale lubie was i tak dalej @omi-omi nie czuj sie zle jestes spaniala kobieta i lubie cie i jestes moim kolega i wszystkiego co
Hansim33 - @micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurg...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@buczubuczu:
Ostatecznie wyszło, że zachowuje się jak własna matka i babcia i pozwoliłam sobie wejść na głowę. Jestem dla niego za dobra bo mi na nim zależy. Niebieski jest mną rozczarowany, bo nie mam super stabilnej i dobrze płatnej pracy, tylko gówno robotę na pół etatu i jeszcze chce zmarnować czas na kolejne studia, a lata lecą, młodsi nie będziemy.
I tak sobie żyjemy od momentów "jest zajebiście, cud miód i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@omi-omi: Jeeezu. To się źle czyta. I totalnie nie dziwi mnie, że tego nie wytrzymujesz. Terapia na pewno by wam pōmogła, ale jak sama pisałaś, tu trzeba dwóch stron chętnych. Ja z żonką miałem dwa takie momenty ciężkie, za pierwszym razem wystarczyła jedna wizyta u wspólnej pani psycholog, za drugim już nie było możliwości wyrwania się, bo gdzie zimą z noworodkiem. I sprawa się rozwlekła na jakieś 3 miesiące. Nie było