Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
@smialson: najdroższy wówczas zawodnik świata i od tamtej pory jedyny najdroższy o którym można powiedzieć że nie zmarnował się ani eurocent. Zdecydowanie jeden z najlepszych (a według mnie najlepszy) zawodnik w historii, gdziekolwiek się nie pojawi tam z miejsca bije rekordy.
Zawsze zazdrościłem Realowi że wyciągali od United najlepszych zawodników. I dwóch z nich było w czasie transferów moimi ulubionymi. Do tego RvN.
Transfer jak ten, wcześniej Zidane, Figo (kwestia dyskusyjna)
@NOJA:

Ronaldo, Mourinho, ile ja bym dał za tamte czasy


Moje początki sympatyzowania Realowi, pierwsza klasa gimnazjum. Piękne czasy

@adzioq: Mam nadzieję, że w którymś meczu gwiazd zagra

@fxd_: Dla mnie i dla wielu - CR7 GOAT. Nie na darmo Real to najlepszy klub XX w.
I w tym chyba też ;)

@oran: Kiedy meczyki.pl pełniły inną funkcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chris_Karczynski: pozwolę sobie nie zgodzić się z tą opinią... Był to jeden z tych transferów, które zmieniły historię piłkarskiego świata. O ile Figo indywidualnie może traktować to jako błąd to dla Realu był to transfer wręcz genialny. dzięki niemu rozpoczęła się era jednego z dwóch największych prezesów w historii Madrytu. Gdyby nie ten transfer pewnie nie byłoby 3 LM z rzędu czy w ogóle 14 pucharów Europy... Figo też raczej nie
Figo też raczej nie ma co narzekać bo zdobył upragnioną Ligę Mistrzów


@malyrycerz: myślę że gdyby mógł cofnąć czas to by tam nie przeszedł. Jak Perez wygrał wybory to chciał żeby jego manager zapłacić za niego karę żeby nie iść do realu xD
@smialson: piękne czasy, uwielbiałem ten zespół. Cristiano jest niepowtarzalny, ciągle go oglądam, ale przyzwyczajony do La Ligi najpierw się męczyłem patrząc na włoską piłkę, a teraz z deszczu pod rynnę oglądam Manchester United xD ratują mnie troche przerwy na reprezentacje, czekam na ostatni mundial i jego pożegnanie tak naprawdę ze światową piłką, prowadź Królu!