Wpis z mikrobloga

Co jest nie tak ze Skodziarzami?

Mam wrażenie (to może być tylko moje zdanie), że w kategorii najgorszych kierowców, ta grupa wyprzedziła już jakiś czas temu wielbicieli niemieckiej marki premium (w wersji dwudziestopięcioletniej).

Kiedyś jak widziałem kierowcę Skody to zazwyczaj był to jakiś starszy pan/pani, ewentualnie młody typek w Fabii od rodziców - no generalnie normalna, spokojna jazda bez szału.

Teraz jak widzę skodziarza to mam 99.9% szans na to że zaraz będzie wjeżdżane w dupę, miganie długimi, wyprzedzanie prawym - no generalnie walka o życie nie tylko na autostradzie. Wczoraj przepuscilem pieszego i skręciłem w lewo przypuszczając auto z naprzeciwka to skodziarz mi zaczął klaskać bo już chyba psychicznie nie zniósł dwóch hamowań na odcinku kilometra - on by się pewnie dwa razy zmieścił xD

Ja #!$%@? co za patologia. Żaden ze mnie mistrz kierownicy ale jeżdżę przepisowo, w górnych granicach limitów, mam mocne auto i nie zamulam. Mimo to jak spotkam Skodziarza to wiem że będzie wyścig jak w Mad Maxie (jednostronny) xD

#pytanie #skoda #polskiedrogi ##!$%@?
p.....k - Co jest nie tak ze Skodziarzami?

Mam wrażenie (to może być tylko moje zd...

źródło: comment_16548550589uhdTxZB7vz0PN3bfYeiOR.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: skoda to jest taka marka z podobną sytuacją jak dacia, typowe tanie i średnie(lub #!$%@?) kupowane zwykle przez ludzi którzy osiągnęli coś niecoś w życiu i chociaż raz chcą zakupić sobie nowy samochód, a że kasy brak na coś lepszego to kupują se taką skodę, jednak w środku mają duży ból co do osób które mają lepsze furki i muszą cały czas coś sobie udowadniać poprzez jazdę w taki #!$%@?
  • Odpowiedz
@wladcawioski: SUVy to samochody dla sfrustrowanych gości po 40 roku życia, z kredytem na łbie i kilkoma bąblami. Preferują nudne życie bez emocji, stąd wyborem jest również nijaki samochód. Myślą że posiadanie dużego auta, zrekompensuje im pewne braki ale niestety, frustracja pozostaje, a dodatkowo dochodzi niepraktyczny samochód, który można śmiało zastąpić dowolnym kombi. No ale trzeba się pokazać w dużym aucie.
O skodach się nie wypowiadam ponieważ z ust mi wyjąłeś
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: widze, ze jeszcze nie padla poprawna odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Toz skoda to ulubione auto przedstawicieli handlowych a ze teraz ze wzgledow podatkowych auta rzadziej obklejone jezdza to trudniej to zauwazyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam wrażenie (to może być tylko moje zdanie), że w kategorii najgorszych kierowców, ta grupa wyprzedziła już jakiś czas temu wielbicieli niemieckiej marki premium (w wersji dwudziestopięcioletniej).


@powaznyczlowiek: tak, to tylko złudzenie.
  • Odpowiedz
skoda to ulubione auto przedstawicieli handlowych


@tonawegla: to prawda dużo Skód tak jeździ ale nie wiem czy w ostatnich latach szala się nie przechyliła w stronie Tipo i Dacii różnego rodzaju. Ale fakt - ludzie spędzający większość dnia za kółkiem na pewno są bardziej nagrzani od casualowego kierowcy jak ja
  • Odpowiedz