Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toxer: zapewne chodzi Ci o rozjazdy. To semafor ci pokazuje z jaką prędkością możesz przejechać przez rozjazd i przeważnie są rozjazdy na 40, 60 a bodajże najdłuższe rozjazdy w Polsce są chyba w Grodzisku Mazowieckim i są o ile pamiętam na 100 km/h
  • Odpowiedz
rozjazdy. To semafor ci pokazuje z jaką prędkością możesz przejechać przez rozjazd i przeważnie są rozjazdy na 40, 60 a bodajże najdłuższe rozjazdy w Polsce są chyba w


@Bolostolo: W sensie ni chodzi mi o rozjazdy a pochylenie pociągu w bok, akurat dziś się na lapku uczyłem i na tym zakręcie tylko w drugą stronę aż złapałem myszkę bo myślałem że mi ze stolika spadnie xDDDDD
Toxer - > rozjazdy. To semafor ci pokazuje z jaką prędkością możesz przejechać przez ...

źródło: comment_1655066774Rz1onFc0ldVPZc6XbJXxpm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Toxer: jak coś to na kolei nie ma zakrętów tylko są łuki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może wymienili podkłady i podnieśli prędkość drogowa. Albo jest też tak że mimo że np prędkość drogowa jest 160km/h ale pojazd kolejowy ma prędkość konstrukcyjną 120km/h i tyle pojedzie. Czyli na tym samym odcinku jeden pociąg pojedzie szybciej a drugi wolniej
  • Odpowiedz