Wpis z mikrobloga

@norbert108: mem jako mem spoko, tylko gorzej jak postuje go ruski troll

Jak Ukrainiec z którym pracowałem opowiadał mi o korupcji w ich kraju (takiej na szczeblu obywatela, nie polityka, czyli to co w memie) to najbardziej mnie jednak bolała ta duma w jego głosie.

Na szczęście normalnych też znam
@Messix: bez kozery powiem pincet. Od nas ruski mir wyprowadził się 30 lat temu a #!$%@? nadal jest, na Ukrainie tak się zadomowili, ze aż artylerią trzeba ich wypędzać. Korupcja to tylko jeden problemów generowanych przez bycie w kacapskiej strefie wpływów.
@Dlugi_1111: @szatanskii: szatan, masz w pełni racje. Długi, przeczytaj sobie na głos kawałek tekstu z obrazka, „dyplom magistra”, kropka musi sie znaleźć po skrócie mgr, tak samo jak powiedzmy „wypowiedz dr. Pudzianowskiego”, dajemy z kropka bo jest doktora, pozdrawiam, człowiek uczy sie całe życie xD
Znajomy z Ukrainy mówił, że test na prawko sam się zdawał, program sam zaznaczał prawidłowe odpowiedzi na komputerze, dlatego mimo, że ma prawko to bałby się wejść do samochodu i wyjechać na drogę, musiałby zrobić prawko znowu w polsce.
@mango: Szczerze? Nie wiem ile w tym prawdy, a ile nie xD nigdy nie wnikalam.
5 lat temu pracowałam z Ukrainkami i Ukraińcami i była tam taka jedna dupa która otwarcie mówiła ze przyjechała zarobić, bo na Ukrainie kupi sobie za to prawo jazdy xD nie ze je zrobi, tyle ze kupi