Wpis z mikrobloga

Coś w klimatach gotyckiego horroru - mroczna XIX-wieczna uliczka, dziwne stwory czające się w ciemności i ptasie czaszki. Ta skrzynka-książka ma nieco inne wymiary niż zwykle, bo 21 x 17 x 4,8 cm, i ma poprzeczny grzebień zamontowany od wewnątrz w ramach zamknięcia. Trafiła w moje ręce tak niemiłosiernie obrzępolona, że chyba coś musiało ją wcześniej złapać w zęby i porządnie wytarmosić - a sądząc po ubytkach i strzępach na krawędziach, był to co najmniej demogorgon.

Ale odpowiednio cierpliwe łatanie ubytków i szlifowanie załatwiło sprawę - i aktualnie pudełko prezentuje się tak jak widać. Otwiera się trochę ciężko, trzeba podważać wieczko kciukami od spodu przez ten piekielny grzebień, ale pewnie z czasem zamknięcie trochę się wyrobi. Technika decoupage, detale ręcznie rzeźbione lub odciskane, malowane i lakierowane, plus wzór z pasty szklistej na wieczku i zdobienie od wewnątrz.

Skrzynka jeszcze nie ma właściciela ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inne zdjęcia w komentarzach.

Więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart .

#rekodzielo #handmade #diy #hobby #chwalesie #tworczoscwlasna i trochę #ksiazki .
Apaturia - Coś w klimatach gotyckiego horroru - mroczna XIX-wieczna uliczka, dziwne s...

źródło: comment_1654846156HskGABqMGal7fNj9uepxK2.jpg

Pobierz
  • 10
@CzajkaRuchajka: Jak na złość nie zrobiłam zdjęć stanu surowego, bo nawet nie wiedziałam, czy coś z tego będzie. Dostałam dwie skrzynki tego typu, obie w podobnym stanie - sprzedawca wrzucił mi je do zamówienia chyba przez pomyłkę, bo zamawiałam inny typ pudełek. Ale to były tylko dwie sztuki, szkoda mi było robić zwrot - odłożyłam i na jakiś czas o nich zapomniałam.

Ogólnie najgorzej wyglądały krawędzie: mocno postrzępione, miejscami z jakimiś
@System-of-a-Daun: Płatności w duszach już niestety nie przyjmuję - wyją niemiłosiernie i sąsiedzi zaczęli się skarżyć. Ale mogę rozstać się ze skrzynką za 250 sztuk złota ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czarna wykładka filcowa gratis, na życzenie bez dodatkowej dopłaty mogę też dołożyć do środka przegródkę w dowolnym miejscu.