Wpis z mikrobloga

Byłem na 2 spotkaniu u psychoterapeuty

Mówił, że wszystko ze mną w porządku( to już 3 specjalista) co jest dziwne bo wykopowi eksperci są w stanie wypisać z bomby listę zaburzeń jakie posiadam.

Co do dziewczyn to niestety niczego się nie dowiedziałem. Mówił bym spróbował wyjść z dziewczyną z mojej grupy, ale ja się boję bo nigdy w życiu mnie się nie udało z żadną.

Mam taką rozkminę, że ludzie płacą 200 zł by sobie po prostu z kimś pogadać?

#psychologia #psychoterapia #przemyslenia
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegro_pisarz:

Mówił bym spróbował wyjść z dziewczyną z mojej grupy, ale ja się boję bo nigdy w życiu mnie się nie udało z żadną.

Co dokładnie to zdanie oznacza, co dokładnie Ci się nie udało z żadną? Odezwać się? Namówić na spotkanie? Osiągnąć celu w trakcie spotkania (jakiego celu)? Żadną w ogóle czy z grupy (jakiej grupy, na terapii grupowej, na studiach, w pracy czy jakiej?)?
  • Odpowiedz
@Goglez: wyjść gdzie kolwiek z jaką kolwiek, nawiązać relacji jak zagadywałem czy to na mieście w szkole czy przez wspólnych znajomych.

Mówił bym próbował wyjść gdzieś z laską z grupy na studiach co mnie się podoba.

Co to za znaczenie jakiej? Inny gatunek kobiet jest na terapii, studiach w pracy?
  • Odpowiedz
Co do dziewczyn to niestety niczego się nie dowiedziałem. Mówił bym spróbował wyjść z dziewczyną z mojej grupy, ale ja się boję bo nigdy w życiu mnie się nie udało z żadną.


@przegro_pisarz: poszedłeś do psychoterapeuty w poszukiwaniu rady jak wyrywać laski? chyba pomyliłeś kierunki, to tak jakbyś poszedł fizjoterapeuty żeby ci pomógł zdać prawo jazdy
  • Odpowiedz
może mam przeczytać " the game" i " Mystery Method"?


@przegro_pisarz: a rób co chcesz

Każda kobieta ci napisze, że jak się nie ma dziewczyny to trzeba odbyć ciężką pracę przez kilka lat na psychoterapii bo widać zaburzenia po takiej osobie.


@przegro_pisarz: każda w sensie jakaś baba ci tak powiedziała i uwierzyłeś? a jeśli jest inaczej, to masz jakiś dowód że KAŻDA tak napisze?
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Cóż z tymi wykopowymi ekspertami... być może widziałeś już mój wpis co tu niedawno zamieściłem o terapii, trochę plusów nabył. Generalnie było tam, że sama terapeutka powiedziała, że to nie terapii tylko treningu personalnego mi trzeba, to zaraz w komentarzach się zaczęło, że na pewno kłamię i sobie ubzdurałem, bo na pewno tak nie powiedziała (xD), że poszedłem do gówno-terapeutki bez wykształcenia i bez superwizji (kolejne z dupy założenie,
  • Odpowiedz
@Kamilo67: zamiast na trening interpersonalny wolę wyjść do ludzi. Tak samo zamiatast czytać książki psychologiczne, aby widzieć od razu po ludziach kto jaki jest to wolę ich poznawać małymi krokami.

Ciekawi mnie też ile zajmie czasu zanim kupię mieszkanie bo ludzie po psychoterapii kupują mieszkania i odnoszą same sukcesy zyciowe.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: No mnie wyjście do ludzi słabo wychodzi i nie umiem poznać ludzi, dlatego zdesperowany na to idę xd. Książki faktycznie do dupy jak mówisz, przeglądałem taką pod fobię społeczną i głównie tam jakieś wesołe powtarzanie durnych formułek w myślach, a nic o tym jak mieć znajomych. A pisał to niby fobik xD. Co do hajsu to nawet nie stać mnie na te terapie, bo przy moim problemie nawet nie
  • Odpowiedz