Wpis z mikrobloga

@pierogu: @lesshope: @abcde: a jak płace wszystkie rachunki, płace za benzynę, auta, sukienki, ubranka dla dzieci, jedzenie i dodatkowo za panią sprzatajaca dwa razy w tygodniu, to moja żona w pozostałe dni może ogarnąć dom który nam kupiłem i jest jego współwłaścicielem, czy to tez jest wykorzystywanie?
  • Odpowiedz
@pierogu: oczywiście, że odpowiedzialność każdego członka rodziny jest kompletnie inna. Chyba, że co drugi raz syfon(głównie z waszych włosów XD) czyścisz ty, co drugi raz jak coś się #!$%@? w chacie to naprawiasz ty, jak wieczorem na mieście ktoś ma do was problem to co drugi raz ryja nadstawiasz ty i jeszcze mnóstwo innych. Poza tym w znakomitej większości rodzin to faceci łożą na utrzymanie całej rodziny, lub przynajmniej dokładają
  • Odpowiedz
Nie ma chyba nic bardziej odbierającego męskość niż zmywanie naczyń, beta idealny. Jeszcze fartuszek i rękawiczki załóżcie xD


@omnipotentmasterofnone tacy mężczyźni nie muszą być w Twoim typie ale dlaczego nam o tym mówisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@shakerti1: ja jestem różowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mężczyzna, który nie potrafi ugotować sobie obiadu lub ogarnąć w mieszkaniu bardziej kojarzy mi się z dzieckiem, niż z "prawdziwym" mężczyzną. Jeszcze brakuje bym pilnowała, czy umył zęby.
  • Odpowiedz