Wpis z mikrobloga

@abcde: @pierogu: Ale to jest portal ze śmiesznymi obrazkami i komentarz pod śmiesznym obrazkiem. Współczuję partnerom, o ile ktoś jest w stanie to wytrzymać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@abcde: Ale mnie rozgryzłaś i to po jednym komentarzu. Marnujesz się tutaj z takimi umiejętnościami. Szkoda tylko, że mieszkam sam ( ͡º ͜ʖ͡º)

@pierogu: To dodaj na czarną listę, a nie wylewasz na mnie swoją frustrację
  • Odpowiedz
@Ownage:

Wystarczy robić wszystko wolno i niedokładnie. Potem nie trzeba nic robić


To ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale jak nie mieliśmy zmywarki jezzcze to zmywalem naczynia i wyniosłem śmieci. Miałem o tyle mało obowiązków domowych ze nie odbierało mi to męskości jak ktoś wyżej napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 15
@pierogu Oczywiście, wiadomo, taka sama, no chyba że przychodzi wyczyścić rynny, zrobić coś na dachu, przyciąć piłą gałęzie drzewa gimnastykując się na drabinie, przerzucić tonę opału to wtedy następuje magia! Bam i okazuje się, że jednak odpowiedzialność za niektóre obowiązki spoczywają tylko na jednej osobie.
  • Odpowiedz
@lesshope ja mam takie doświadczenie, że baba tylko widzi swoje obowiązki a tych co facet sam robi to już nie dostrzega. Skoro są obowiązki wykonywane tylko przez mężczyzn (np związane z samochodem) to kobieta część obowiązków powinna również wykonywać we własnym zakresie. Mężczyźni nie mogą być niewolnikami, którzy kończą swoje obowiązki po czym jeszcze muszą pomagać komuś wykonywać jego obowiązki.
  • Odpowiedz
Rozumiem że single powinni zakopać się w brudnych naczyniach i praniu bo prace domowe odbierają męskość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@L3gion: a to nie jest normalność wśród wykopowych singli spod znaku przegryw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz