Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@specjalista87: to była wpadka straszna. Sam się kręciłem wokół niego ale jak zobaczyłem silnik na szytwno #!$%@? do ramy gdzie idą wszystkie wibracje to odpuściłem. Ale był ładny, to trzeba przyznać. Miałem wtedy Soft chopera, to była zupełnie inna klasa pojazdu. Do dziś kumpel nim śmiga.
@Zielony34: takie michelin kupic na przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kick_Ass: jakos mi sie te czerwone kolorki nie podobaja na m12 cafe... . . . ale widze, ze jest tez zwykla, czarna wersja ;o czemu cafe lepsze? btw, czy one maja chociaz schowek pod siedzniem :D czy na tak maly motorek to niemozliwe?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut: niezawsze. Owszem, wtrysk ułatwia wiele rzeczy ale ujmuje mocy bo za tym idzie więcej elektroniki sterującej, sonda itp, gorzej brzmi też moto. Z fajnych maszyn to jest też Romet SCMB, zobacz też HPS Mondial, najmocniejsza 125 swojego czasu. Bardzo dobra maszyna
ale nowa opona chińska jest lepsza od starej markowej.

@Kick_Ass: przepraszam, ale gówno prawda. Zmieniłem te #!$%@?ówki na Metzelera + Pirelli i nawet na suchym asfalcie jest niebo ,a ziemia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony34: a ja jeździłem na oponach nowych chińskich i absolutnie nie czułem się niekomfortowo. A jeździłem w mega ulewach w zeszłym roku. Może przy zerowych temperaturach były by odczuwalne różnice ale tak nie jeździłem. Zresztą w samochodzie jest podobnie. Nowa chińska opona jest lepsza jak paroletnia markowa.