Wpis z mikrobloga

One chyba już były na wtrysku, więc są mało problematyczne. Ja mam Rometa, który tak naprawdę składa się z tych samych chińskich elementów, ale z ery gaźnika i ukręcających się śrubek. Przy robieniu wszystkich napraw samemu nie ma problemu z kosztami, bo graty kosztują grosze. Przy wzroście 185cm musiałem obniżyć podnóżki wersją od innego modelu. Po tej modyfikacji jest znośnie, ale to i tak sprzęt przejściowy. Napalam się obecnie na Vitpillena 401
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@farmaceut: mam tego junaka, przejechałem póki co 2k kilometrów i nie miałem żadnych problemów. Najgorsze w tym moto są opony które warto zmienić bo to chińczyki nylonowe, bardzo twarde i na deszcze się potrafią ślizgać. Prędkość przelotowa to około 90 km/h zależnie od wagi. Z minusów to chyba tyle, natomiast jeśli chodzi o plusy to bardzo ładne moto, często ludzie zagadują i dopytują co to. Mechanicznie ma wałek wyrownowazajacy więc silnik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut: obojetnie jakie ale markowe ;) ludzie polecają metzelery ale są dość drogie. Ja założyłem na przód mitasa a na tyl brigestone. Z twoja waga myślę że nie będzie problemu osiągnąć 90+. Jak będzie stał na zewnątrz pod blokiem to kup sobie mocny łańcuch, blokadę na tarcze i pakiet mszy z intencja ochrony przed kradzieżą;) jeśli podoba Ci się estetyka tego motocykla to bierz bo będziesz zadowolony. Przyspieszenie w klasie 125
Mi on bardziej po mieście potrzebny jeździć; ewentualnie jakieś okazjonalne podróże za. A mierzę 1.82 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@farmaceut: bardziej chodzi o pozycję za sterami (np. żebyś kolanami nie blokował kierownicy, ja tak mam na Shadow 125 xD) no i ofkors o lans - nie ma lansu jak wyglądasz jakbyś na psie siedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@profaza: Mieszkam w szeregowce, wiec stalby pewnie na podjedzie. A tez chodzi o zabezpieczenie przed deszczem (w ogole jak z korozją u niego?).... i tak jak mowilem - nie chodzi mi o przyspieszenie, aby sie scigac tylko aby wlasnie moc w razie W uniknac jakies niebezpiecznej sytuacji. wiem, ze to istotne, bo moje auto ma je i ile razy udalo mi sie ominac jakiegos debila za kolkiem tylko dlatego, ze szybko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@specjalista87: ogar cafe, ale to był śmietnik #!$%@?. Najgroszy romet w historii. Ile było wpisów o wypadkach bo komuś się np lagi połamały albo rama pękła.

@farmaceut: m12 cafe lepszy dla wysokiego. Ewentualnie zobacz Zippa Scramblera, miałem i był wyjątkowo dobrym sprzętem. Junaki są ok, nie było wielkich wpadek , Almot jest dobrym importerem, ma zaplecze części do nich. Kup, pojeździj, zobacz czy to w ogóle dla ciebie , w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony34: nie są, cst dziś to już całkiem niezła opona. Oczywiście w deszczu jest gorzej jak na markowej ale nowa opona chińska jest lepsza od starej markowej.