Wpis z mikrobloga

Dobra, miałem dać ostatnią szansę Glapińskiemu, ale już po pierwszych minutach daje sobie siana.
Glapiński powiedział tak: "6% jest już dość wysokim poziomem", a następnie tak: "aktualnie nie mamy jakiegoś wysokiego poziomu stóp procentowych" xD

ŻAŁOSNE PANIE GLAPIŃSKI! I się dziwić, że rynek ma na Glapińskiego totalnie wywalone i traktuje go jak pajaca xd

#nieruchomosci #nbp
  • 10
@sezonowiec1: @mtosny: to jest cyrk. Ja teraz będę patrzył tylko na głos rynku, czyli FRA i opinie analityków / banków, inne rynkowe wskaźniki itd.

Z resztą rynek też już całkowicie ignoruje wypowiedzi Glapińskiego i jedyne co rynek teraz interesuje to czy Glapiński da konsensus czy nie - jak za mało to następuje natychmiastowa korekta na kursie PLN.

Dokładniej opisałem to tutaj - https://www.wykop.pl/wpis/66052535/tak-w-ogole-panowie-to-jak-obstawiacie-dalsze-mies/
@affairz: Z całym szacunkiem, ale skąd możesz wiedzieć co on ma na myśli, jak chłop mówił o tym, że podnoszenie stóp to szkolny błąd i nie podniesie stóp, a miesiąc później podnosi?

To też potrafiłeś przeczytać i zrozumieć, że mówiąc, że podnoszenie stóp to szkolny błąd i nie podniesie stóp to tak naprawdę znaczyło i tak miał na myśli, że za miesiąc podniesie? ;D