Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 30 lat i od 5 lat jestem żonaty. Odkąd nasza córka się urodziła prawie w ogóle nie uprawiamy seksu z żoną. W tym roku kochaliśmy się z 3 razy a ostatni raz w kwietniu. Tak jest prawie od 3 lat…rozmawiałem z nią wiele razy o tym i za każdym razem ze to ja nie chcę. Tylko zawsze jest wymówka z jej strony aż wreszcie odpuściłem i od kwietnia nawet nie było zbliżenia. Nie wiem co robić bo temat był poruszany wiele razy. Dodatkowo pracuje w bardzo dużej firmie na wysokim stanowisku. Na większości imprez firmowych jak dziewczyny zdobędą większa odwagę próbuje mnie podrywać. Oczywiście nic z tego nie robiłem. Ostatnio na imprezie jedna z koleżanek zaczęła się przystawiać. I wtedy pierwszy raz w życiu zacząłem analizować wszystkie za i wszystkie przeciw. Do niczego nie doszło, ale jedynym argumentem przeciw było to, ze mógłbym mieć problemów pracy :( źle sie z tym czuje, boje sie ze oddalamy sie z żoną i wreszcie kiedyś pójdę tam gdzie nie powinienem :(

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a1a473b025d493b59dd5f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 77
  • Odpowiedz
@Sharlene: Ej, to powinien ojciec przestać dawać jej JAKIEKOLWIEK pieniądze, a potem jak żona wystąpi o rozwód, powiedzieć dziecku "twoja matka postawiła pieniądze ponad wszystko inne", taka sama logika.

Ale nie chce mi się z trollem kłócić.
  • Odpowiedz
ZuchwałyStarzec: Powiem wam sekret nygusy - po prostu faceci (ci stali) przestają w końcu laski podniecać. Po prostu jesteś pewnie takim o zwykłym chłopkiem normikiem, który ma swoje wady i zalety, no i Cię ona zna na wylot. To jest standard i wiele małżeństw się przez to rozlatuje. Jedyna rada to kompletnie ją zacznij zlewać, a nawet robić w #!$%@?, np. umów się na 18, a przyjdź o 19 i powiedz,
  • Odpowiedz
DobryPaw: Napisz jej tak, tylko zamień "napisanie sms" na "uprawianie seksu".
Typowy p0lak co nie ma pojęcia o seksualności.
Idź do seksuologa i porozmawiaj to się dowiesz. Albo weź żonę od razu. Na mirko się pyta XD
Albo od razu rozwal rodzinę, co ci w sumie zależy, skoro ważniejsze dla ciebie jest zaspokojenie własnej potrzeby ruchania zamiast dotarcie do sedna problemu relacji. Niedojrzały na męża, niedojrzały na ojca. Taki obraz dzisiejszych
AnonimoweMirkoWyznania - DobryPaw: Napisz jej tak, tylko zamień "napisanie sms" na "u...

źródło: comment_1654868466QTqA7jP6jxvBak04HP7UId.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PrzyczajonyOsioł: Powiem wam sekret nygusy - po prostu faceci (ci stali) przestają w końcu laski podniecać. Po prostu jesteś pewnie takim o zwykłym chłopkiem normikiem, który ma swoje wady i zalety, no i Cię ona zna na wylot. To jest standard i wiele małżeństw się przez to rozlatuje. Jedyna rada to kompletnie ją zacznij zlewać, a nawet robić w #!$%@?, np. umów się na 18, a przyjdź o 19 i powiedz,
  • Odpowiedz
SycącaWybranka: > kobieta to przedmiot lub male dziecko, ze tylko daje znaki, ze cos jest nie tak, a to facet musi wszystko naprawiac? xD Dlaczego ona nie podjela krokow wczesniej, jesli wedlug niej cos zaczelo sie psuc?

1) skąd wiadomo, że nie podjęła? myślisz że op szczerze i obiektywnie napisał w kilku zdaniach jaka faktycznie jest sytuacja u nich na chacie? gdyby był świadomy problemu, to by tu nie pisał, tylko go uciął w zalążku.
2) jeśli to jest jego wina, to w jaki sposób ona ma to naprawiać? ma iść za niego na terapię? czy kazać mu się ogarnąć, zmienić przekonania, przestać ją traktować przedmiotowo?

Tak się kończy multum małżeństw. Dwoje niedojrzałych ludzi się w sobie #!$%@? hurra a potem robią sobie bobasa totalnie nieświadomi tego, co ich czeka. Gdyby tylko był taki profesjonalista, który zna te schematy i do którego można się udać po pomoc... oh
  • Odpowiedz
WolnyKangur: Brzmisz jak emocjonalny impotent. W sumie nic dziwnego, że kobieta już nie widzi nic atrakcyjnego w takim facecie, który jej totalnie nie szanuje i jest egocentrykiem, gdy priorytety w jej życiu się przestawiły. Przez to jak się zachowujesz spadłeś na dalszy plan. Założyłeś rodzinę, to weź za nią odpowiedzialność. Ogarnij się, idź na terapię i przestań myśleć #!$%@?. Zostałeś ojcem sam będąc mentalnie dzieckiem. Dorośnij.
---

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
knur:

boje sie ze oddalamy sie z żoną


Już się oddaliliście. Typowy scenariusz, ona ma już wszystko co chciała mieć, teraz nie ma potrzeby się starać. Coś takiego jak potrzeby mężczyzny nie istnieją w jej słowniku. Z resztą nie tylko w jej, większość kobiet jest taka. Jakikolwiek długoterminowy związek przynosi benefity tylko kobiecie. Dla mężczyzny to zawsze strata.
Pisałem już o tym wiele razy, nawet się nie oszukuj, że pomoże jakiekolwiek gadanie (w tym terapie par itp.). Pociąg fizyczny to nie jest coś co można wypertraktować. Jeżeli ona nie ma depresji, nie ma problemów z hormonami, nie bierze leków (w tym antykoncepcji hormonalnej, u wielu kobiet powoduje obniżenie/zanik libido), Ty się nie zapuściłeś, spasłeś, przestałeś dbać o zęby czy higienę - to nic nie pomoże, będzie tylko
  • Odpowiedz
PłaskiRozbójnik: Ma niskie libido. Nie potrzeba jej seksu do życia, nie ma potrzeby na przyjemność. Jest zaspokojona.

Rozwiedź się i znajdź laskę o wyższym libido od Twojego, potem się wyrówna. Nie zdradzaj, bo jak córka się dowie, to będzie cię kochać mniej niż matkę.

---

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
"Rady" różowych, OP ma zrobić, OP ogarnąć, OP-a wina XDDDD Nie że to absolutnie nienormalne że kobieta nie ma libido. ONA ma problem zdrowotny i ONA powinna się ogarnąć jesli chce ab to małżeństwo trwało.

Opowi proponuje:
1. Opcja cyniczna: Dla dobra dziecka nie rozstawać się ale intersywnie ruchać na boku, czy to lepsza diva czy koleżnaka z pracy czy ktokolwiek inny. Seks jest jedną z podstawowych potrzeb zdrowej
  • Odpowiedz
@Sharlene: XXI wiek, seks to nie obowiązek XD Dlaczego seks przed małżeństwem to "obowiązek", a po ślubie już nie? Dlaczego żadna kobieta nie powie przed ślubem swojemu bolcowi, żeby się tak nie rozpędzał, bo po ślubie będzie to i tak ukrócone? Uwaga, odpowiadam: bo każdy rozsądny facet po takim oświadczeniu by się zawinął na pięcie. Gdyby dwoje ludzi miało różne, niezaspokajane potrzeby, nie wiązaliby się ze sobą. Dlatego jak coś
  • Odpowiedz
@Kaskaderek89: bywa że kobieta ostrzega, a koledzy kolesiowi 'jak bedzie cie juz kochac to zrobi wszystko'

Nie trzeba mieszać, wystarczy dziecku prawdę powiedzieć. No jak dwie strony mają równe potrzeby to spoko, ale nie od dziś wiadomo, że kobiety mają większą chcicę w trakcie zakochania i lepiej się wstrzymać ze ślubami itp aż miną pierwsze 2-3 lata związku i dopiero zobaczyć czy temperamenty są równe.
  • Odpowiedz
Natomiast jeśli facet zarabia 3-5 razy więcej to skoro nie ma seksu to może zakręcić kurek z kasą na leniwą żone prawda? Prawda?


@Pozytywny_gosc i tu jestem wrogiem wspolnoty majatkowej - wtedy koles moglby pojsc do adwokata przygotowywac sie pod rozwod z winy zony (przemoc seksualna) i wlasne pieniadze wydac na #divyzwykopem
  • Odpowiedz