Wpis z mikrobloga

@smooker: Xdd porównywać wynagrodzenie polityków z wynagrodzeniem Nauczyciela to takie xd. Kadra wyższa zawsze ma większe podwyżki i jest to jak najbardziej normalne.
Nauczyciel to zwykły przeciętny zawód bez prestiżu a karta nauczyciela powinna być zlikwidowana.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: aby byli zatrudniani na umowę o pracę i być jeszcze bardzie ru#ani w dupala przez pracowacę i VATeusza? Ja bym zlikwidował wymuszone przerwy pomiędzy stopniami awansu zawodowego wprowadzone po to "co by za szybko" nie zarabiać "kokosów" xddddddd
  • Odpowiedz
Ja bym zlikwidował wymuszone przerwy pomiędzy stopniami awansu zawodowego wprowadzone po to "co by za szybko" nie zarabiać "kokosów" xddddddd


@Piw_Benzyna: nauczycieli powinny obowiązywać normalne zasady takie jak przeciętnego pracownika w normalnej firmie. Szef chce dać awans to daje awans.
  • Odpowiedz
@smooker: to też manipulacja. Powinni pokazać zmianę wynagrodzenia przed ostatnie 10 lat a nie jakiś wycinek.
Jakoś nauczyciele nie chcą likwidacji karty nauczyciela itp. wiadomo że zarabiają śmiesznie mało ale tam jest więcej do zrobienia niż tylko podniesienie pensji
  • Odpowiedz
@smooker: „Prestiż” Prestiż ma dla mnie profesor na Uniwersytecie piszący publikacje, udzielający wywiadów w różnych programach. A tak typowy belfer w gimnazjum to co ? Gowno bo jest nikim więcej jak gościem do czytania podręcznika na głos w 95% przypadków
  • Odpowiedz
Tani chwyt erystyczny. Wpychasz mi w usta coś czego nie napisałam.


@KoninaBeZiomeczka: możesz zaprzeczyć lub przytaknąć. Jeśli zaprzeczysz to wtedy oczywiste jest, że podwyżki dla nauczycieli są konieczne.
  • Odpowiedz