Wpis z mikrobloga

Hej. Mam okazję kupić w fajnej dość kasie za 3900pln, s22+ 256gb.
Warto przesiadać się z p20 pro? W #!$%@? już bateria trochę zaczyna niedomagać, a wiem że w Samsungu na starcie może być gorzej.
Powie mi jakiś użytkownik plusa ile faktycznie sotu można się spodziewać?
Nie, nie chce xiaomi oppo czy Volkswagena. Miałem kiedyś xiaomi 3 lata wspominam miło ale o samsunga pytam tylko ze zgledu na dość spoko cenę jak za nowke, jak uznam ze jest ch0jow0 zostanę jeszcze jakiś czas z p20p
#telefony #smartfon #samsung #technologia
  • 11
@niebenben: nie wiem czy jakoś wielce sie osobiście wypowiadałem o S22, jego użytkownicy mówią, że bateria jest zła, jestem skłonny im wierzyć( ͡° ͜ʖ ͡°), ja za samsungiem ogólnie nie przepadam i raczej nic bym dla siebie od nich nie brał. Ciekawe czy jest tu na wypoku psychofan samsunga, coś jak Eskim0s u xiaomi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam okazję kupić w fajnej dość kasie za 3900pln, s22+ 256gb.


@niebenben: co to znaczy mam okazję? Telefon z abonamentu? Jak z abonamentu to ktoś nie opłaci rachunku i masz po telefonie. Okazje dawno się skończyły.
@elemenTH ooo, to kiedy się zaczęły że przespałem ten moment jak było ich tak dużo?
Nie żyje od wczoraj i wiem jak to wygląda, a mówiąc że mam okazję to mam okazję kupić go od kogoś kto ogarnie go dla mnie normalnie za gotówkę orzez zniżkę pracowniczą bo w telefonach w Samsungu pracuje. ¯_(ツ)_/¯
ooo, to kiedy się zaczęły że przespałem ten moment jak było ich tak dużo?


@niebenben: do momentu wprowadzenia ograniczeń własności przez operatorów były takie telefony do wyrwania w zajebistych cenach, 1,5-2 lata temu żaden problem było kupić "okazję".