Wpis z mikrobloga

#radom #motocykle gdzie nauczę się jeździć na Moto? Mam namiary na kurs na A, ale właściwie to nie wiem czy mam czas na cały kurs ( ͡º ͜ʖ͡º) chce kupić 125 narazie, więc nie będę robił prawka na A, ale nie wiedziałem nawet nigdy na Moto więc trochę się obawiam. Ktoś coś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 6
@Mirkowy_Annon: temat wałkowany wielokrotnie, użyj opcji szukaj. Ostatnie ostrzeżenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skopiuje co pisalem ostatnio.

mozna kupić godziny a sam pomysł to nic szalonego. Na kurs A poszedlem nie siedzac nigdy samemu na motocyklu (za dzieciaka może z kimś jechalem) i kilka h wystarczyło żeby ogarnąć jazdę i plac, 125 jest dużo lżejsze i spokojniejsze wiec nie ma się o co martwić
@Mirkowy_Annon: ja kupiłem małe moto 10 lat temu, jak stało sie to legalne. Nigdy wcześniej nie jeździłem na moto. Pogadałem z koleżanką zapaloną motocyklistką, obejrzałem pare filmów, dowiedz się co to przeciwskręt i jedź. Ja w pierwsze 3 lata zrobiłem 12k jeżdżąc do pracy, nie miałem nawet kolizji. 125 to nie potwór, dasz radę :)
@Mirkowy_Annon: ja osobiście jak kupiłem 125 to obejrzałem coś o przeciwskręcie i poszedłem jeździć. Wbrew pozorom, jazda motocyklem jest bardzo prosta i intuicyjna. Na początku sprawiać problemy może ruszanie i np zawracanie na małym obszarze, bo ludzie robią to zbyt gwałtownie. 125 jest świetna na pierwszy motocykl, konieczność częstej zmiany biegów szybko cię tego nauczy, moto nie jest zrywne więc nic sobie nie zrobisz, lekkim moto łatwiej się hamuje, dobrze uczysz